Vojta Dřevíkovský

Vojta Dřevíkovský

Informace o uživateli

Uživatel o sobě nevyplnil žádné informace.

Publikované články

Tyranny: Bastard’s Wound

2. 10. 2017 / Recenze

Co se skrývá uvnitř zakázaných dungeonů? V prvním rozšíření pro výborné RPG se vydáme do podzemí, kde se nachází ztracená osada s podivný...

Destiny 2

19. 9. 2017 / Recenze

Naplňuje pokračování uspěchané hry alespoň nějaký ze slibů jedničky?

Cities: Skylines PlayStation 4 Edition

5. 9. 2017 / Recenze

Stavitelské simulace nacházejí na konzolích nový trh a nejlepší městská simulace současnosti si to nemůže nechat ujít. Jaké je to být starost...

Monster Hunter: World - dojmy z Gamescomu

28. 8. 2017 / Preview

Na Gamescomu jsme mohli absolvovat hratelnou ukázku z chystaného Monster Hunter: Wolrd. Jak vypadá návrat série na velké obrazovky, to si přečtěte ...

Life is Strange: Before the Storm - dojmy z Gamescomu

25. 8. 2017 / Preview

Může být Life is Strange pořád Life is Strange bez Max a cestování časem? Přečtěte si, jak na nás prequel Before the Storm působí a co k němu...

Ni No Kuni II: Revenant Kingdom - dojmy z Gamescomu

24. 8. 2017 / Preview

Pokud patříte mezi fanoušky Final Fantasy nebo Persony, tedy JRPG her, tak se na obzoru rodí něco, co je možná strčí do kapsy - Ni No Kuni II.

The Evil Within 2 - dojmy z Gamescomu

23. 8. 2017 / Preview

Sebastian Castellanos se vrací, aby prošel peklem podruhé. Vás přitom vezme s sebou. Jak vypadala hra na letošním Gamescomu?

Antihero

26. 7. 2017 / Recenze

Jak se hraje deskovka na počítači? Lupičská strategie Antihero dokazuje, že digitální podoba hrám stolním hrám prospívá.

Splatoon 2

21. 7. 2017 / Recenze

Barevná střílečka od Nintenda v pokračování opravuje největší neduhy jedničky a servíruje olihně v inkoustu hned na několik způsobů.

New Nintendo 2DS XL

12. 7. 2017 / Téma

Nintendo věří, že Switch a 3DS mohou žít vedle sebe. Nejnovější revize jejich šest let starého hardwaru si má získat i poslední váhající.

The Elder Scrolls Online: Morrowind

10. 7. 2017 / Recenze

Morrowind je první velké rozšíření pro Elder Scrolls Online a láká hráče na cestu na fascinující ostrov Vvardenfell. Připravili ale vývojáři...

The Legend of Zelda: Breath of the Wild - The Master Trials

5. 7. 2017 / Recenze

První DLC do Breath od the Wild je propásnutou šanci Nintenda na super PR. Jak si zbytečně nechat platit víc za standardní obsah her?

Arms

9. 6. 2017 / Recenze

Asi jen Nintendo dokáže vzít žánr, který léta neviděl pořádnou změnu, a naprosto ho inovovat. Arms je bojovka jako žádná jiná.

Cities: Skylines - Mass Transit

6. 6. 2017 / Recenze

Dva roky to trvalo, než se odkaz Cities in Motion dostal i do Cities: Skylines. Jak dopadlo DLC zaměřené na hromadnou dopravu?

Destiny 2 - Znovu a lépe?

26. 5. 2017 / Preview

Nahlédněte s námi do křišťálové koule a obrněni objektivními fakty hledejme pravdu o Destiny 2.

Persona 5

15. 5. 2017 / Recenze

Až japonská RPG série Persona odpovídá na otázku, jak zachránit svět, sbalit spolužačku a ještě přitom nepropadnout z testu z matematiky.

P.A.M.E.L.A. - dojmy z hraní

4. 5. 2017 / Preview

Když se survival horor zaměří na to "survival", vznikne P.A.M.E.L.A. Jak se hraje mix přežívačky a strašidelného sci-fi?

Snake Pass

18. 4. 2017 / Recenze

Snake Pass potvrzuje, že se s dobrým nápadem a pečlivým zpracováním dá rozehrát sssenzační hadivadlo.

Styx: Shards of Darkness

14. 3. 2017 / Recenze

Je zelený, smrdí, kleje a podřízne vám krk. Skřet Styx je zpět se svojí oldschoolovou stealthovkou. Roste tu Garettovi a Corvovi konkurence?

For Honor

19. 2. 2017 / Recenze

Sejde se rytíř, viking a samuraj... To není vtip, ale premisa akční mutliplayerovky od Ubisoftu. Jak se povedlo tohle zcela nové IP?

Nejnovější diskuze