Vidcast #78: Série Far Cry

přidáno: 30. 3. 2018, 5559 zhlédnutí

Pátý regulérní díl série Far Cry sotva vyšel, ale právě proto je to důvod, proč jsme se sešli a o celé sérii si vzájemně popovídali.

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20893795
Mart9 napsal 1. 4. 2018 v 12.09

Pamatuju si, že v prvním díle jsem se zasekl hned někde na začátku na nějaké ponorce nebo lodi. Nevěděl jsem kam dál a při vědomí, že mě pak někde čekají monstra, jsem to prostě přestal hrát.

Druhý díl vypadal velmi dobře, ale ta hratelnost byla naprosté peklo. Především to neustálé respawnování nepřátel se nedalo vydržet. Dal jsem tomu pak šanci s trainerem, díky kterému jsem měl nesmrtelnost, ale ani tak mi ta hra vůbec nesedla.

Naopak třetí díl byl naprosto parádní. Pohltil mě od prvních minut a nakonec jsem v něm strávil krásných 55 hodin. Podle mě je to jedna z nejlepších her, co jsem hrál, někde na úrovni Crysis 1.

Další díly jsem zatím nehrál, ale čtyřka mě stále rozhodně láká, pokud jí bylo vyčítáno, že je stejná jako trojka.

- a poznámka na konec - Když děláte vidcast o konkrétní sérii, není příliš vhodné tam opakovat, že "spěcháme". Není to podcast, ale tématický pořad.

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 1. 4. 2018 v 02.09

Pro mě bylo první FarCry a nástup mutantů velké zpestření. Hra už upadala do stereotypu a najednou bum, nový typ nepřátel. Je ale pravda, že co člověk to názor. FarCry 2 pro mě nebyla hra s názvem FarCry 2 ale Crysis. To bylo přesně to, co mě na FarCry bavilo. Parádní grafika tropických ostrovů, vojáci a monstra. To že ve snaze rejžovat se obě značky přetvořili v tuctovou nudu plnou jako by generikých úkolů mi bylo už cekem fuk. Své jsem si užil, dnes tu jsou jiné hry. Je ale škoda, že je vše o jednom a totéž. Myšleno pojetí hry od UbiSoftu. Jinak díky za vidcast, rád jsem zavzpomínal na staré časy. Ještě dodám, že mě se z toho triumvariátu i docela líbila Hvězdná pěchota. Sice to byla hra spíše slabá ale já prostě tu hudbu z prvního filmu a nástup brouků miluju, takže tehdy bylo fakt co hrát :-)

Nahlásit nevhodný obsah