Hrajte s námi: The Sims 4

přidáno: 5. 9. 2014, 15591 zhlédnutí

Díru v programu naplníme vysíláním The Sims 4, ve kterém uděláme první Simíky čtvrté generace a vypustíme je do hry, podíváme se na stavbu domu a snad jim i seženeme práci.

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Wanes napsal 22. 9. 2014 v 12.23

Na čtverku jsem se těšila asi rok... Pro mě je to velké zklamání, návrat do pravěku. Hru jsem si dokonce předobjednala, takže mám, hrála jsem, už nehraju, nudí mě...Trojka byla revoluční, proti dvojce ohromný skok, čtverka...je mi z toho smutno... Jo, jsou tam hezčí Simíci a hezky se ksichtí, vypadá to víc "načančaně", ale tím veškerá sláva končí... Je to opět o tom, že máme domeček s panenkama, jako ve dvojce. Načítací obrazovky v dnešní době a po trojce prostě nepřekousnu, stejně jako absenci věkových skupin, nebo naprosto rovné terény... Takhle svět nevypadá... Možností málo, klasická povolání v trapu a Simík si u domu hezky zmizí - jakože pracuje a pak se objeví naštvanej, že byl v práci... Jako emoce dobrý, dělání dvou činností naráz (mluvení a třeba zahradničení, vaření..) dobrý, ale tohle měla být pecka, ze které hráči spadnou ze židle a ne to, co nám za ty peníze nabídli... A pokud to chcete do budoucna lepší, kupte si všechno, co se k tomu vydá. (No pak se to bude možná zase sekat jako trojka, ale ta alespoň za něco stála) Mě to ale otevřený svět stejně nenahradí, takže se Sims 4 končím...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
cyril napsal 7. 9. 2014 v 21.30

co se tam dela?

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Valvetro napsal 6. 9. 2014 v 23.21

Karel: Osobně se mě hra po technické stránce zdá v pořádku, vše se rychle načítá, nic se neseká. Dokonce ani při omezeném kmitočtu procesoru na 1600MHz. Hra je ale obsahově hodně chabá, tak těžko říct, jak to bude vypadat po vydání patnáctého přídavku.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Karel napsal 6. 9. 2014 v 22.38

Jak to je s technickou stránkou hry. Sim 2 / 3 se po čase sekali na každém HW a engine asi nebyl dobře stavěný pro hodně přídavků a věci z obchodů. Také to pak vyvolávalo ve hře problémy... Pak to pouze štvalo jak to jelo sekaně a pomalu. To samé načítaní.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Wizard napsal 6. 9. 2014 v 18.41

Vojto recenzi klidně stylem blogu, mohlo by to tak být zajímavé. Postupně, podle toho na co narazíš průběžně ve hře.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
xxDawexx napsal 6. 9. 2014 v 15.46

Marcus: Př: Pokud by vývojáři z Valve udělali tehdy v Half-Lifovi 1 jako hlavní hru tu část, kdy přijíždíš do Black Mesa a hra by končila tím, že se něco posejří, a všechen zbytek, jednotlivý mise, by chodily jako DLC, taky bys říkal, že to je podstatou DLC? :)

Pravda je, že zrovna Vojtou zmíněné počasí nemá žádnou logiku, aby vycházelo v samotném DLC. To je jako HL nejdřív bez potvor, pak bez zbraní, pak bez lékárniček, pak bez HEVu, to je prostě kravina.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Tataboj napsal 6. 9. 2014 v 14.18

I když, to, že necestujete do jiných částí, ale zmizíte a po loadingu se tam objevíte, to nevím, jestli překousnu. A s tou velikostí města - aspoň budu mít čas na to stýkat se se všemi a třeba i budu trošku mluvit se sousedy. :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Marcus napsal 6. 9. 2014 v 10.54

"Mně jenom vadí, že v tý hře chybí věci, který by tam mohly být už v tom základu" (ale budou v DLC)... :D Tak to je snad podstatou DLC ne? Že do stahovatelného obsahu dají něco důležitějšího, co by normálně mohlo a mělo být v základní hře.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
El-Fuci napsal 6. 9. 2014 v 00.58

dobré informativní video díky Vojto ... hry od Maxisu mám fakt rád už od prastarého simcity ale politika EA je uplně hrozná .... no jako obvykle otestuji ale platit za to nemá asi nemá cenu protože davat co chvíli X desítek euro za nové čepice nebo novou kuchyň nebo bazen ap. mi přijde opravdu ujeté proč neudělají normální celou funkční hru a v případě uspěchu neudělají zase velké DLC které prostě bude mít cenu koupit. Tohle je přesně ten typ hry která bude daleko víc na warez-serverech protože to co EA dělá je opět krádež za bíleho dne takže nelze než oplatit stejnou mincí .

Nahlásit nevhodný obsah

-1
petr napsal 6. 9. 2014 v 00.08

S tou in progres recenzí to zní dobře a těším se na příští hraní

Nahlásit nevhodný obsah

-1
franta šiška napsal 6. 9. 2014 v 00.02

Rozhodně inprogress, velmi zajmavy nápad vojto ;-) jin a k zatím mi to přijde slabší než předchozí díly, ale zase je fakt že jsme toho ze hry přímo zatím moc neviděli. Tvorba simika a stavění vypadá ale moc dobře, ikdyž já rád stavěl opravdu velký baráky až skoro hrady a tady mi připadá že to zase tak moc nepůjde. Na stavění prostě byla nejlepší dvojka.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
G.T.P. napsal 5. 9. 2014 v 21.27

Upřímně... po tomto videu se vůbec nedivím user reviews na metacritic.com, kde tomu dávají i 0/10 nebo 1/10. Dle mého názoru je základ The Sims 4 ve srovnání se základem The Sims 3 absolutní s prominutím sračka.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Tataboj napsal 5. 9. 2014 v 19.10

Já jsem z toho docela nadšenej. A ty animace jsou konečně rychlejší! :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Sam napsal 5. 9. 2014 v 16.16

Určitě inprogres recenzi aspon nejake infa (:

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Jirka77 napsal 5. 9. 2014 v 15.36

Zdravím,upřímně sims 4 návrat zpět,docela smutné,opět fůra datadisků,kdyby raději sim 3 jelo aspoň tak svižněji jak 4.Ale to zase nebudou ždímat lidi od peněz,já určitě nekupuji!!Zůstanu u sims 3,mám jen datáč tropický ráj,vlastním hotel,v práci sima vidím atd.je tam všechno ale tady v sims 4 brr..nuda nuda..a ještě tu drzost za 1200kč,EA vzpamatujte se!!!Kdyby byla cena 500 tak si myslím že se více nažerou penízkama,ale to je na dlouhé téma,pro mě velké zklamání.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Šimon Macho napsal 5. 9. 2014 v 14.48

Kdo je ta magda?:!

Nahlásit nevhodný obsah