Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Hrajte s námi: Terminator: Resistance

přidáno: 18. 11. 2019, 10858 zhlédnutí

Řadu z nás provázela značka Terminator od samého dětství, kdy jsme poprvé viděli drsňáka Arnolda pronášet kultovní hlášky. Aktuální herní adaptace ale takhle nezapomenutelný statut rozhodně nemá.

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20874931
SpeedyRedy napsal 23. 11. 2019 v 11.58

Původně jsem na to nechtěl reagovat ale když teď už konečně mám rozehráno a jsem se hrou spokojen, něco málo názorů a pohledů na věc sem napíšu.
Na steamu to vidí hráči s Terminator Resistance zcela jinak nežli zde v tomto let´s play videu. Nevím kdo prodává tuhle hru za cenu AAA hry, když je cena nastavená standardně na 39 dolarů (o 20 dolarů méně). Za mě jsou velké plusy žádný season pass, žádná DLC, žádná předvídatelná ohraná nuda typu Assassins Creed a další už do nekonečna recyklované open world hry, kde nechybí předem jasné hlavní a vedlejší mise, často mnoho jen na oko použité RPG prvky, nekonečné otrocké vysbírávání, rentgenový pohled aby hra nebyla příliš těžká a další otravné věci. Špatná inteligence NPC postav není problém jen terminátora, tím trpí drtivá většina dnešních her. Zde v Terminátorovi vidím mnoho pro fanoušky fajn věcí. Ať už je to nostalgická hudba, objekty, prostředí, prostě vše připomíná první dva filmy. Hra postupně představuje nové a nové staré známé nepřítele. Nevím jak by to vypadalo, kdyby hned od začátku člověk kosil endoskeletony, LZ, HK a další vše nejlepší. Za mě spokojenost. Vzpomenu li na Slavation, kde se dokolečka obcházel nepřítel aby se kosil do zad, hra byla navíc komerčním produktem, určeným k propagaci filmu příběhem, který měl doplnit počátek filmu, no nevím, tohle mi připadá o dost zajímavější a rozsáhlejší. Jsem rád, že hra vznikla. Vidět endo T-800 je naprostá paráda, nikdo je do hry doposud nezpracoval tak parádně, jako jsou zde. A zabít terminátora nožem, no myslím, že to je ve hře vysvětleno. Kdo viděl Terminátor Salvation tak moc dobře ví, co Connor radil lidem do rádia, když je endo napadne. Užívám si old school ukládání hry na terminálech, vysbírávání věcí a moc rád se prosoukávám post-apo ruiny LA. Tolik předmětů (auta, náklaďáky, různé hračky, restaurace) co jsou použity z prvních dvou filmů, no paráda. Za mě fajn hra a zde zbytečný hate. Pokud vás tematika terminátora nezajímá, nehrajte to. Jinak grafika nemorfuje, nedoskakuje, běží plynule, vizuální kvalitou bych to přirovnal třeba k Resident Evil Revelation 2. Prozkoumávat bunkry jako ve filmu, sledovat lidi, jak v nich žijí, prolézat trosky ve dne a v noci, ne já si to fakt užívám.

Nahlásit nevhodný obsah

20922091
Trubka napsal 18. 11. 2019 v 21.32

Když vidím čisté záběry z vaší studiové kamery, tak je to pro mně jako pohlazení na duši a ne její trhání, což dělají záběry z kamery gamescz

Nahlásit nevhodný obsah