Hrajte s námi: Super Meat Boy

přidáno: 3. 2. 2014, 14132 zhlédnutí

Vojta svlékne svojí kůži a zahraje si spolu s vámi supertěžkou, krvavou a náležitě masitou plošinovku Super Meat Boy. Už předem varujeme před tím, že ve videu *možná* zazní sprostá slova...

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Lukas napsal 12. 2. 2014 v 00.07

Lukas: Jo a ještě možná by stálo za to napsat nějakou novinku/aktualitu. Ještě před půl hodinou jsem nemohl nikde najít nějaký info v textové podobě o tom co se stalo s vaším YouTube kanálem. A to jsem po webu hrej.cz brouzdal jak divej :D

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Lukas napsal 12. 2. 2014 v 00.06

Video s Meat Boyem jsem zatím neviděl. Hned po odeslání jsem si všiml komentáře od Articless'a. No tak snad se vám to podaří vyřešit... Nemůžu si pomoct, ale vzpomínám si jak jste se kdysi chvástali, že vás se problémy s YouTube aférou netýkají... Samozřejmě nepřeju vám nic zlého, jen asi za tím ta reklama ve videích nebude. Sám mám s kontrolou obsahu na YouTube velmi špatné zkušenosti.

Nahlásit nevhodný obsah

1236185
Zdeněk Princ napsal 11. 2. 2014 v 23.55

Lukas: Žádná podivuhodná strategie za tím opravdu není, fakt je ten, a myslím, že to padlo i v tomto videu, že nám bohužel zablokovali náš Hrejcz účet, proto vysíláme na mém kanále. Není to žádná snaha přilákat tam fanoušky, bohužel ale nemáme žádný jiný oficiální záložní. Podstatné pro nás nicméně je, že jsou videa dostupná z Hrej.cz a samozřejmě situaci kolem našeho kanálu řešíme.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Lukas napsal 11. 2. 2014 v 23.39

Je tu nějaký důvod, proč jste přestali uploadovat videa na váš hrej.cz youtube kanál a místo toho se nové videa uploadují pouze na účet Zdeňka Prince? Je v tom nějaký technický problém, nebo je to vaše podivuhodná strategie jak "přilákat" více lidí? Děkuji za osvětlení situace.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Articless napsal 5. 2. 2014 v 02.37

Articless: lol, mea culpa, nevšiml jsem si, že je nemáte skryté, nýbrž na jiném kanále. Doufám, že se situace s hrej účtem co nejdříve vyřeší. :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Articless napsal 5. 2. 2014 v 01.55

Kluci, pokud hodláte takhle schovávat vaše videa, nejdou pak přehrát třeba na TV. Většina autorů, která to takhle řešila (vzpomenu např. mobilmanii), dopadla tak, že po velkém nátlaku tuto strategii zavrhli.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Ja napsal 4. 2. 2014 v 12.50

Proč to není na YT Hrej Channelu??

Nahlásit nevhodný obsah

20858397
Tarmenel napsal 4. 2. 2014 v 04.09

Maso pleská, krev teče, slzy kanou. Jinak k té snášenlivosti bolesti je nutné zdůraznit, že lidské tělo opravdu vydrží hodně (chvalme evoluci), ale lidská psychika u většiny jedinců méně (pochoduj, nebo zemři). Ostatně zdokumentovaná zcvoknutí při výslechu již od inkvizičních dob nejsou náhodná. Ps: Když už Zdeněk mluvil o šmakounovi, tak to by byl také skvělý způsob mučení, ačkoliv jsem již mnoho let a kilometrů vzdálen od hradecké jídelny, dodnes mě to straší ve vzpomínkách. :-D

Nahlásit nevhodný obsah