Hrajte s námi: Steep

přidáno: 7. 12. 2016, 9857 zhlédnutí

David nám předvede zasněžené horské vrcholy v novince od Ubisoftu

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20863689
tuter napsal 8. 12. 2016 v 13.49

To by bylo něco kdyby tam přidali třeba závody monster trucků:-D

Nahlásit nevhodný obsah

20854334
Loading... napsal 7. 12. 2016 v 17.37

David Plecháček: Aha jo takhle. :) Tak to závisí na tom jakým směrem dáš pravej analog a pak hned grab. Musíš to udělat rychle a na té straně kam směřuje analog to pak tou určitou rukou chytí. Mě už to v betě po odehraných 20ti hodinách docela šlo :D A načasovat odraz už jsem taky pak neměl problém. Ale jak říkáš, chce to hodně jezdit, fakt se to člověk nenaučí hned. Říkám měli tam dát pořádnej tutorial. S čím jsem měl ale asi největší problém je to, že zrychlení tím že se přikrčíš je na analogu dopředu a pak se docela blbě zatáčí. To mohli dát na nějaký tlačítko. Jinak ale docela zábavná hra. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20875595
David Plecháček napsal 7. 12. 2016 v 17.17

Loading...:Takovéhle věci vím. Tím, že pokaždé neuděláš stejný trik jsem nemyslel, že jednou to je backflip, pak frontflip, jindy zase rotace kolem svislé osy. :) Spíš tak, že když udělám grab jednou rukou, tak jednou udělám nose grab, jindy japan air a jindy indy air. Hra sama jednotlivé triky ukazuje, respektive pojmenovává, a já nejsem schopný udělat třikrát po sobě např. japan air. Tím netvrdím, že to nejde, určitě to na něčem závisí, ale tu hru se člověk musí učit krůček po krůčku; nejdřív jsi rád, že ovládneš jakž takž timing skoku, poté přidáš grab s jednou rukou, pak s oběma, do toho rotace, a pak ještě to, jak ovládat, kde přesně prkno chytit.

Nahlásit nevhodný obsah

20854334
Loading... napsal 7. 12. 2016 v 16.48

Davide: Osu rotace ovlivníš buď levým nebo pravým analogem. Levej analog dopředu nebo dozadu je kolem osy, jak jsi hrál ty ve videu. Pravým analogem dolů nebo nahoru pak uděláš klasickej backflip nebo frontflip. Pak samozřejmě různý kombinace rotace nahoru doprava zároveň atd. Určitý triky se naučíš není to tak těžký, klasicky R2 pravá ruka, L2 levá ruka, to jistě víš a jak chytneš desku, tak pak pravým analogem klasicky uděláš tweak, že to protáhneš směrem kterým dáš pravej analog. Levým analogem pak rotace doleva, doprava. Stačí si najít nějakej větší skok skákat ho pořád dokala, kde máš dostatek času, aby sis vše vyzkoušel a pak zjistíš, že v tom nakonec není žádná věda. Přiznávám se ale, že mi to taky trvalo, než jsem na vše přišel, v té hře prostě chybí pořádnej tutorial. Jinak hrál jsem jen betu ale hru jsem dnes objednal a těším se bavilo mě to dost. Jo a těším se na recenzi. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20876018
kadriss napsal 7. 12. 2016 v 16.47

pro me je to blbost

Nahlásit nevhodný obsah