Hrajte s námi: Outlast 2

přidáno: 25. 4. 2017, 9581 zhlédnutí

Tentokrát se budeme bát. Kanadské studio Red Barrels nás vezme do arizonské pouště, kde nám bude pořádně horko.

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908924
Miami Vice napsal 26. 4. 2017 v 18.25

Benkil: Nebylo by pěkný, kdyby jedna z herních mechanik byla obyčejná baterka...na baterky, který něco vydržej, ale trade off by bylo to, že bys při průzkumu okolí musel bejt fakt opatrnej, aby Tě nespatřili ty okultisti? Prostě s tou baterkou nemávat jako Dana Scully v Aktech X.

Nahlásit nevhodný obsah

20913443
Benkil napsal 26. 4. 2017 v 18.13

Myslím si, že s tou tmou a neustálim čumením cez kameru je dosť blbosť. Tá grafika na 30 ľudi je fakt slušná a aj keby nebola tak je to blbé.

Nahlásit nevhodný obsah

20874931
SpeedyRedy napsal 25. 4. 2017 v 22.52

Grafika na dvacítku vývojářů fakt pěkná. Mrzí mě, že je hra opět nakoncipována na dívání se skrze noční vidění a hledání baterek. Kdyby to noční vidění posloužilo jen na určitých místech, kde by se prozkoumávalo a hledalo, bylo by to fajn. Ale takhle to našroubovat do celé hry, no nevím. Myslím, že méně by bylo v případě Outlast 2 více. Co se nadpřirozena týče, tak takovýto psycho-magořinec, to je přesně ten typ hororů který mě nebere. Filmy s tímto postrádají většinou logiku, a pokud u filmu případně hry divák nevnímá děj s pocitem uvěřitelnosti a možnosti nějak se myšlenkově zapojit, je to pak celé tak trochu o ničem. Je pěkné, že autoři připravili pro hráče pokračování, nicméně, bylo by fajn, kdyby se to někam hratelně trochu posunulo. Přál bych si Alien Isolation 2, tam jsem se fakt bavil, příběh byl naprosto zajímavý, Sevastopol povedená stanice, loď Torret pak nostalgie z prvního filmu a androidi či samotný vetřelec? No to bylo naprosto parádní. Nejlepší bylo, když bezbranná osoba najendou cca v polovině hry získala plamenomet. Hra se díky tomu nestala stereotypní a hráči se tak otovřelo novým možnostem v průzkumu. Myslím, že Creative Assembly předvedli mistrovský výkon a byť je Outlast atraktivní, herním pojetím, mechanizmy fakt malá hra.

Nahlásit nevhodný obsah

20876018
kadriss napsal 25. 4. 2017 v 20.38

Lepší grafika než u mass effect andromeda.U andromedy je to na šavli...

Nahlásit nevhodný obsah