Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Hrajte s námi: NHL 18 Beta

přidáno: 31. 7. 2017, 6247 zhlédnutí

Zdeněk nám ukáže, co nového se urodilo v letošním ročníku letité hokejové série od EA

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
5835934
dolnman33 napsal 1. 8. 2017 v 00.50

Ahoj, co se týče těch změn, betu jsem taky hrál a oproti NHL 17 je podle mě největší změna ve dvou věcech:
Zaprvé je to v chování puku, to má souvislost s tím vypichováním; totiž puk je mnohem víc "volnej", víc poskakuje, uskakuje. Je jednodušší ho vypíchnout proto, že už není "přilepenej" na hráče kterej ho drží, ale je prostě pořád volně ve hře, jen ho ten hráč posouvá hokejkou.. je to vidět například i na tom, že hráči začali víc hrát nohama atd., prostě puk je mnohem víc "nestabilní".

Druhá věc jsou gólmani, díky bohu za to, že po x letech konečně udělali rozehrávání brankářů s pukem tak, že brankář se chová jako ostatní hráči a dá se normálně jezdit i mířit při rozehrávce. Dřív brankář jezdil jen po nějakých neviditelných plochách za který nemohl a hlavně rozehrával úplně jinam, než člověk mířil. Taky pohyby brankářů při zákrocích jsou mnohem víc skutečný než byly, pár jich přibylo, jsou plynulejší a například začali brankáři víc vyjíždět pod nohy hráčů když je to potřeba - prostě zase kousek ubrali z té sterility.

Co se týče ovládání hráčů v poli, pocitově je to až na ty změněný kličky (a těžší udržení puku) to stejný co v předchozích letech, což je taky hlavní část zážitku, kterej si z hraní odnesete.

Nahlásit nevhodný obsah