Hrajte s námi: FIFA 19

přidáno: 27. 9. 2018, 3480 zhlédnutí

Nový ročník letité série FIFA je tu. Došlo u něj k zásadnímu posunu, nebo mohou majitelé minulého dílu zůstat v klidu? To vám prozradí Honza v dnešním vysílání.

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20803615
kokky napsal 28. 9. 2018 v 12.33

Proč nehrajete hru v češtině? Jste v Česku, mluvíte česky, hra má české titulky vy ji hrajete v angličtině? No fuj. To raději kouknu ke konkurenci...

Nahlásit nevhodný obsah

4519932
digmen napsal 28. 9. 2018 v 09.29

Hra za jednoho, o které se kluci na začátku bavili, se jmenuje Libero Grande :-) Bylo to super, sám jsem to dost dlouho hrál :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20905464
Sneaky Bitch napsal 27. 9. 2018 v 23.38

Každý rok od roku 2013 si kupuji obě fotbalové série. Pro Evo na single, Fifu kvůli mulťáku. Loni mě Pro Evo velmi zklamalo. Nějak mi nesedlo, nebavilo mě a tak jsem většinu času strávil ve Fifě. Letos tedy bylo veliké dilema, zda PES pořídit. Do toho ještě totálně rozbité demo, které šlo po pěti minutách pryč... No nakonec jsem to nevydržel a koupil. Po tom, co jsem viděl tohle video na FIFA 19, absolutně nelituji. Letos pro mě bude PES jasným vítězem. Ano, má své mouchy (licence, komentář, interface...) ale ta hratelnost a celkový pohled na hru? Naprosto dokonalé. FIFA má také něco do sebe, ale když porovnám (samozřejmě, FIFU jsem ještě nehrál), co je vidět na první pohled, tak FIFA je prostě až moc okatě nereálná. Hráči i celkové pojetí hry je prostě extrémně rychlé, takové nepřirozeně načančané. Takhle prostě fotbal nevypadá. U PSA mám v určitých okamžicích pocit, jako by to byly scény vystřižené z opravdového zápasu, který můžete sledovat v televizi. FIFA je prostě jen hra a na pohled pro mě nemá takové ty wow momenty. Tím jí nehaním, je mi jasné, že většina bude vždy milovat Fifu. Ještě mě napadá jedna věc, která mě letos na PSU učarovala a tou je AI vašich spoluhráčů i protihráčů. Zdá se mi, že působí ohromně přirozeně a to jak v dobrém, tak špatném. Věřím, že plno lidí může mít jiný názor, ale pokud chce někdo fotbal jen na single, tak PES bych opravdu doporučil.

Editováno: 27. 09. 2018 v 23.39

Nahlásit nevhodný obsah