Hrajte s námi: Farming Simulator 15

přidáno: 27. 5. 2015, 10010 zhlédnutí

Farmář Jirka vám dnes ve speciálním, senem provoněném streamu vysvětlí, jak se z obyčejného kluka z Prahy stane poctivý farmář!

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872747
bůh napsal 29. 5. 2015 v 23.11

Moc poslední dobou na sledování vysílání nemám čas, ale řekl jsem si že si pustím záznam nějaké oddychové hry a musím říct, že jste mě hrozně příjemně překvapili. Vysílání bylo zábavné, věcné a ta hra taky velmi mile překvapila. Dobrá práce pánové. Příjemně strávená hodinka.

Nahlásit nevhodný obsah

20864920
M4Ri0Cz napsal 28. 5. 2015 v 18.13

Agrar simulator je lepší... a do traktoru se tankuje nafta chlapy :)

Editováno: 28. 05. 2015 v 18.20

Nahlásit nevhodný obsah

20864179
drobení napsal 28. 5. 2015 v 11.58

Pobavil mě Stream, jak Jarda na začátku : jezdit jezdit (a zasévat ... :-D )... A Jirka: nejdříve ale musíme zajistit ekonomiku a proto budeme dvě hodiny v tabulkách :-D

Moc hezké povídání a dost mne překvapilo, co se pod pokličkou skrývá. Já bych právě čekal no-brain ježdění a sázení atd. Prostě stupído zábava pro casual hráče. Ale ono to vypadalo fakt dobře!
Těším se na videobox u recenze.
Všem rozsévačům semene zdar.

Nahlásit nevhodný obsah

20859895
elthcz napsal 27. 5. 2015 v 20.11

Ahojte, Jirkovo nadšení se mi moc líbí. Stejné jsem zažíval u dílu 2011. U dílů dalších se již žel neopakovalo, i když jsem si je všechny poctivě koupil. Díl co díl jde v podstatě o to samé s minimem výraznějších změn. Přetrvávají stejné chyby atd. Přitom hra má obrovský potenciál. S každým dílem se těším, že to autoři dovedou k dokonalosti, ale jde jim to hrozně pomalu. Třeba teď se konečně špiní vozidla, ale tak nějak uměle neuvěřitelně a stejné je to s jejich omýváním. A stejný pocit s nedotaženostmi mám skoro u všeho. Přesto je hra velice chytlavá, kor když jí člověk objevuje úplně poprvé. Více než model vydávání dalších dílů pomalu rok co rok s minimem změn, bych uvítal model jako by MMO, kdy by neustále vylepšovali verzi jednu jako se to děje u World of Tanks. Přikupovali bychom si DLCčka a nové mapy... Mě osobně by se líbil větší příklon k RP stylu hraní. Tzn. kdyby se postihovalo projíždění skrz vzrostlé plodiny, aby měl člověk důvod spíše jezdit po cestách - třeba proto, že by jízda po polích hodně zpomalovala, kdyby se ničili časem stroje atp. Autoři novinky představují hrozně pomalu, třeba čekat na funkční zpětná zrcátka 2 roky je i na mě moc... Naštěstí je tu skvělá komunita fanoušků, kteří mnohé neduhy léčí různými mody. Dokonce je několik solidních nonstop serveru online, kde to žije. Dokonce si fanoušci dělají vlastní mapy části České Republiky, kde si kooperují RP stylem... Paráda.

Nahlásit nevhodný obsah