Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Hrajte s námi: Ashen

přidáno: 9. 1. 2019, 4261 zhlédnutí

Další kopie Dark Souls? Nebo hra, která má potenciál? Verdikt se dozvíte po hodině hraní.

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20917754
catmeows napsal 10. 1. 2019 v 19.44

Jak jste přišli na to, že se jedná o anální sex zrovna s muži ?

Nahlásit nevhodný obsah

20875936
prso napsal 10. 1. 2019 v 11.50

Ocelotr2.1: Tak koukni sám (je to pdf, strana 12 - odkaz nefunguje, stačí googlit "bastet pdf"), ta pasáž je dobrá a ta věta "But a normal life was never the reward for people like us" je teda docela patos, ale pro spoustu lidí bohužel furt pravdivá. To, že to internet přefoukne, je pak jiná věc.

Chápu tvoji pointu, ale ta věta, co cituješ, mi náhodou přijde vtipná. Jasný, je to provokativní, ale já jsem za takovýhle věty rád. Lepší než aby to ty lidi ze strachu skrývali. To, že se najde dycky někdo otravnej, platí pro všechny kolektivní identity na světě.

Editováno: 10. 01. 2019 v 11.53

Nahlásit nevhodný obsah

20876350
Ocelotr NN napsal 10. 1. 2019 v 11.29

prso: V japonskejch bojovkách jako Guilty Gear se to hemží homosexuály, transvestity a transexuály celá leta, ale člověk to poznává spíše z gest, chování či průpovídek postav, postava to nemusí mít napsaný v BIU.

Dneska, když má někdo jinou sexuální orientaci než hetero má zapotřebí to troubit do světa.

Čtu si dneska článek na ROCK, PAPER, SHOTGUN o hře HADES a zarazí mě hned první věta autora článku:

"Large portions of my personality owe a great debt to Greek invention, from ABBA musicals and feta cheese to anal sex and fiscal irresponsibility. "

http://www.rockpapershotgun.com/2019/01…

Někdy je toho na heterouše moc, KOTAKU jede taky v duchu "autor článku je homosexuál a musíte to vědět". Je zajímavé, že u filmových novinek či článků se s tím nesetkávám.

Editováno: 10. 01. 2019 v 11.33

Nahlásit nevhodný obsah

20875936
prso napsal 10. 1. 2019 v 11.22

pavel.makal: Pravda, jsem se splet s tou novou postavou, v článku, co jsem čet, byla zmíněná poslední přidaná Ashe, tak mi to splynulo. Ok, chápu, jen často vidim absolutně přemrštěný reakce na věci, který zas takový témata nejsou. Navíc zrovna tenhle případ mi přišel pěkně zpracovanej, v rámci tý povídky je to mikroepizodka, nijak se na pilu netlačí a vypovídá to o tý postavě, o její oddanosti službě, o osobních obětech a blabla... Prostě jí to prohlubuje, což mi přijde adekvátní vzhledem k tomu, jakej je to fenomén. Ale chápu, že to možná nemusí každýmu úplně vyhovovat u zavedený postavy.

Nahlásit nevhodný obsah

20894476
pavel.makal napsal 10. 1. 2019 v 10.59

prso: Já si myslím, že je pojmy jako "salty" a "nasírat" jsou poněkud přemrštěné. Možná jsem to nevyjádřil úplně správně, jen mě prostě zarazilo, že je tohle zapotřebí řešit u postav v kompetitivní střílečce (která navíc není nová, je tam od vydání). Stejně tak mě nezajímá, že Symmetra je autistka. Kdyby to bylo příběhové RPG, kde tyto vlastnosti budou hrát nějakou roli, tak to naprosto chápu. Ale znovu, jen jsem se nad tím pozastavil, rozhodně mě to nijak nenaštvalo a rozhodně kvůli tomu nepřestanu Overwatch hrát, zejména teď, když mi padl takovej super skin pro Zenyatu!

Nahlásit nevhodný obsah

20875936
prso napsal 10. 1. 2019 v 10.48

Tak jsem si video pustil na pozadí a zaujala mě zmínka o tom, že by se v FPS nemusela řešit sexualita postav. Nějak jsem tu aféru nepostřeh, ale si problém, když je z toho Pavel tak salty, tak koukám a zjišťuju, že je nová postava v OW, je k ní 14stránková povídka a na půlstránce je maximálně vkusně naznačeno, že měla v minulosti přítele. Lidi reagujou příznivě, píšou autorovi povídky a ten na Twitteru potvrdí, že postava je gay. 29 charakterů, z nich druhej gay. A internet se může samo posrat, že "forced diversity" a "they shove it down our throat"! Ježiš. Prostě u některejch lidí se vyhrát nedá, každá odchylka z normy je agenda, pokaždý si někdo chce "přihřát polívku"... Jasně, co na tom, že lore má každá postava, kterej nikdo neřešil, teď je to problém, protože postava měla vztah, kterej neodpovídá normě:) Svym způsobem lituju lidi, který tyhle věci nasíraj.

Nahlásit nevhodný obsah