Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Eurotruck Simulator 2: Road to the Black Sea - Půlhodinka hraní

přidáno: 8. 1. 2020, 20350 zhlédnutí

Nová podoba našich Let's Play videí je tu. Kratší, zhuštěnější a informačně nabitější. Dejte si s námi Půlhodinku!

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20879501
Tadeáš Pepř napsal 11. 1. 2020 v 18.31

h4nsasjks: Asi jsem si nerozuměli. Spíše jsem chtěl jinak nereaguji diváky vyzvat k hodnocení nového formátu :)

Nahlásit nevhodný obsah

20859314
h4nsasjks napsal 11. 1. 2020 v 17.55

Siebenburgen: Já chápu, že dohrajte s námi není moc perspektivní formát pro hrej, jakožto herní zpravodajský web... Nicméně absence živých streamů je velká chyba... Myslím si, že dnešní trend je přesně opačný...Živé streamy, menší komunita, ale donaty, chaty atd. atd... Myslím si, že zvědátoři to na yt předvádí skvěle...

Interakce s komunitou je důležitá... I když se na to živě dívalo pár lidí, tak ty odpovědi a atmosféra v těch videích zůstávala...

PS: Hrozně mě pobavilo (Parafráze) Pavel: Vy co píšete komentáře, že chcete / nechcete tohle, tamto... Tak sorry, jste jen hlasitá menšina a nemůžeme se podle vás řídit... Tadeaš: Nicméně, kdyby se tu objevil zástupce té mlčící většiny, tak určitě napište svůj názor, protože i to nám pomáha se rozhodnout, jakým směrem půjdeme...

Už vidím jak mlčící většina volí svého zástupce, aby redakci Hrej sdělil co si přejí :D :D :D ... Protože jinak se ze zástupce mlčící většiny, stane jen další zástupce hlasité menšiny tzn. jeho názor nebude důležitý a tudíž je v tom rozpor jako prase... :D :D :D

Editováno: 11. 01. 2020 v 18.05

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 11. 1. 2020 v 02.56

noxuss: To je pravda, ne každý poslouchá Hpod a třeba dnes tam proběhy docela důležitá oznámení....

I když některá vlastně ani nechápu.

Jestli může odepsat někdo z redakce. Je opravdu takový problém si třeba jednou týdně udělat čas na zahrání Dohrajte s námi? Tím samozřejmě nic nemyslím ve zlém ale po tom, co Pavel říkal se to ''nelíbí'' vedení.
Proč vlastně?

Nahlásit nevhodný obsah

20834372
noxuss napsal 10. 1. 2020 v 19.16

pavel.makal: Chcelo by to potom napisat napr. do Hrej tv sekcie,nie kazdy hpod pocuva

Nahlásit nevhodný obsah

20894476
pavel.makal napsal 10. 1. 2020 v 19.10

Kerio: Hele, doporučuju si poslechnout hPod, který dneska v osm vyjde, tam by měly padnout všechny důležitý informace :)

Nahlásit nevhodný obsah

20866384
Kerio napsal 10. 1. 2020 v 18.49

pavel.makal: Jo jasne ja to beru ale tim padem hodne omezujete Vojtu ;-) chci videt jak bude hrat nejaky novy monster hunter a nestihne ukazat vsechny oblecky a bosse, protoze on s jeho prorizlou pusou musi obkecat uplne vsechno a za pul hodky nema narok :-D kazdopadne co nejake party tituly, to taky neni na tu pul hodku a jak to bude nadale ze seriema Dohrajte s nama?

Nahlásit nevhodný obsah

20894476
pavel.makal napsal 10. 1. 2020 v 16.23

Kerio: Není to o tom, že bychom se mermomocí chtěli vejít do 30 minut, i když se o to rozhodně chceme snažit. Idea je taková, aby vám video přineslo všechny podstatné informace bez hluchých míst a zbytečné roztahanosti. Pokud na to budeme potřebovat víc než 30 minut, tak bude video samozřejmě delší.

Nahlásit nevhodný obsah

20866384
Kerio napsal 10. 1. 2020 v 16.12

Tak za me musim rict, ze tenhle novy pristup se mi libi tak napul a to z toho duvodu, ze treba u zavodnich her nebo simulatoru (letadel, autobusu, kamionu atd) tu pul hodinu treba chapu a bohate muze stacit, ale u her s pribehem ci rpg systemem si myslim ze by se ta hodinka klidne zachovat mohla (mela)... Co vy na to?

Nahlásit nevhodný obsah

20908987
Gerri napsal 9. 1. 2020 v 13.23

Dobrý, mě se to líbí, je to připravený, bez hluchých míst. Pravda, je, že je to bez toho chatu trochu odosobněný, ale na to bude třeba zas jiný druh videí. Hlavně se "nepodělat" z jednoho komentáře (nic proti němu). Ty změny věřím, že budou ve výsledku přínosem.

Nahlásit nevhodný obsah

20834372
noxuss napsal 9. 1. 2020 v 09.19

Pre mna tento format nieje.Mam radsej tie min. hodinove vysielania a tiez moznost zivej interakcie.Inak zaujimalo by ma,ci sa vrati v klasickej podobe aspon Dohrejte s nami,pripadne Pozor spoiler a dalsie formaty vysielani ktore tu boli.

Nahlásit nevhodný obsah

20905464
Sneaky Bitch napsal 8. 1. 2020 v 23.51

Siebenburgen: No tak to jsme měli hodně podobně. Já nějaký ten úpadek v mých očích pozoruji minimálně půl roku, spíše déle. Pro mě začala být vysílání taková bezpohlavní, nezajímavá, absolutně ztratila takové to čaro, co měla dříve. Říkal jsem si, jestli to není třeba i mnou, ale pak jsem koukl na Vortex a zjistil jsem, že jejich vysílání mě baví stejným způsobem, jako mě bavila vysílání dříve tady. Ono se to opravdu špatně popisuje a já ani pořádně nedokážu pojmenovat to, co mi v poslední době tak vadilo. Ty sliby ohledně předělání vysílání mi dávaly nějakou naději, ale když jsem dnes viděl výsledek, tak bohužel. Je mi jasné, že mnoha lidem to bude vyhovovat a tak to má být. :) Každý ať si najde to, co mu vyhovuje. Je fajn vidět, že ač mě to absolutně nesedlo, tak třeba u tebe je to přesně naopak. Takže očividně to od kluků nebylo zbytečné.

Editováno: 8. 01. 2020 v 23.53

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 8. 1. 2020 v 23.18

Sneaky Bitch: Nic proti tvému komentáři. Rozhodně chápu.
Já třeba měl poslední rok problém a prostě to řeknu.
Poslední ten rok mi přišel co se týče živých vysílání takový, teď jak to říct :D
Prostě se mi v něm ztrácela ta informačnost o dané hře a spíše se to vysílání pojilo takovým spíše humorem, což třeba mě nesedlo ale díval jsem se na to pořád. Rád se podívám na hodinový let's play, který bude spíše o těch informací o dané hře než vše možně narážet pomocí vtipů na tohle a tohle.

Kluky za to nijak neodsuzuji, čtenář, posluchač zůstanu i nadále.

Nahlásit nevhodný obsah

20905464
Sneaky Bitch napsal 8. 1. 2020 v 21.03

Tak bohužel, pro mě tento nový formát opravdu není. Kdo chce jen informace, ten bude spokojený. Já vždy sledoval (a do teď stále sleduji) stará videa, protože měla nějaké osobní kouzlo. Měl jsem rád humor, nečekané situace a zvraty, prostě takový ten osobní přístup a možná i komunikaci s diváky, kteří kolikrát dokázali přenos nějak ozvláštnit. Špatně se to popisuje a možná to, co všechno mě do teď drží u videí staršího data (teď jsem třeba po několikáté dokoukal let's finish Bloodborne), ani popsat nejde. Tohle je pro mě ale prostě jen video, které podává nějaké informace, nic víc...

Jak jsem psal, pro někoho možná dobře, pro mě to znamená úplný konec s Hrej. Doufal jsem, že ten nový formát bude nakopnutím, ale pro mě je to opak. Kluci, chtěl bych vám poděkovat za ten nespočet hodin zábavy, které jste mi poskytli. Díky patří samozřejmě i těm, kteří již v redakci nepracují. Přeji vám, ať se webu daří, ať se vám nový formát uchytí a ať máte co nejvíce stávajících a nových čtenářů a diváků. Stejně tak přeji, ať se vám daří v osobních životech. Ještě jednou díky za vše.

Editováno: 8. 01. 2020 v 21.04

Nahlásit nevhodný obsah

20922459
Siebenburgen napsal 8. 1. 2020 v 20.57

Parádní tento nový formát. Sice jsem raději preferoval let's play na hodinu ale tady opravdu stačí ta půlhodinka a říct jen to nejdůležitější, což mě zase na hodinových let's play vadilo.

K Euro Truck Simulator 2. V té hře mám nahráno skoro dva tisíce hodin, vše vyděláno poctivě, takže teď už jezdím jen ze záliby. Garáže nakoupené všechny, zaměstnanci totéž.
Nové rozšíření pěkné ale ze začátku než vyšel nějaká ten malý patch tak mi přišlo, že je strašně slabá doprava. Teď už po vydání těch pár updatů doprava je taková alespoň jak fungovala v ostatních regionech. Nevím, jestli to bylo zmíněno ve videu, možná jsem přeslechl ale přibily i nové společnosti od kterých se může brát náklad ( jezdím s vlastním návěsem ).

O umělé inteligenci se raději ani zmiňovat nebudu, protože mi přijde z větší části tragická.

Každopádně, asi velké plus za nějaké další státy ale na té UI by to chtělo také zapracovat.

No a jestli mohu dát tip na nějaké třeba ženy, které jezdí s kamionem a poslechnout si život jaký tím prožívají, doporučil bych z naší země Amazonku, z cizích třeba Angelicu Larsson, Iwonu Blecharczyk.

Jo a ještě k těm uzavírkám. Stalo se mi, že mi přisála uzavírka přímo před městem, do kterého jsem měl dovést náklad a sranda byla, že jiná cesta do toho města opravdu nevedla :D Tak co potom, mám se řídit reálem a čekat, což ve hře asi neplatí nebo raději vzít to na prasáka přes uzavírku ,-)

Editováno: 8. 01. 2020 v 23.25

Nahlásit nevhodný obsah