End Game: Fallout 4

přidáno: 25. 1. 2016, 18403 zhlédnutí

Jak trávit čas v pustině Falloutu 4 poté, co se dostanete na konec hlavní příběhové linie? Na to se vám pokusíme odpovědět v tomto díle End Game.

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
2436041
lady_maya napsal 26. 1. 2016 v 18.51

briliantní end game! informativní a zábavné! 6/5/! díky!

Nahlásit nevhodný obsah

20787966
Wizard napsal 25. 1. 2016 v 20.41

Ale Pavel to říká dobře... od doby, co to má bethesda to je takový nemastný neslaný,... jako kdyby to ani nedělali lidi se smyslem pro humor,... nebo skoro jako kdyby to vůbec nedělali lidi. Celý to je jenom automaticky generovaný kontent z generátoru pseudonáhodných her... a ještě navíc jen takový poloúplný, nekoherentní, roztříštěný...

Výsledný dojem, že to jsou všechno jen texturami oplácané drátové modely, které jsou občas připojené na pár 'přepínačů', které řídí jejich animaci a pár statistik o sobě dává vědět až moc okatě... celé to je až moc oddřené...(nikoliv odřené,... odřené to být má, je to fallout :),... ale oddřené, jako násilně sesazené dokupy: imho bezpochyby)

Původní Fallouty byly skutečné *dílo*, teď si ale představte tuhle hru s jiným jménem bez nukacoly, deathclawů, pipboye a power armoru (což jsou asi nejikoničtější prvky originálů)

... možná by taková hra zcela zapadla v davu, možná by z ní byl ještě větší kult než z původních falloutů, ale přimenším by to nesr**o fanoušky originálu, že jim někdo przní (očividně) nenahraditelnou klasiku, která měla (očividně) nenahraditelné pojetí, které už nikdo (očividně) nedokáže nahradit, ani kdyby originál studoval na tisícekrát... tak možná by bylo na čase, kdyby jsme nechali fallout jako vzpomínku minulosti a nesnažili se jej animovat zpět jako nějakou ghůlí fombii...

...tak jako tak už nikdy nebude mít ten břitký humor a nadnesený žoviální komentář na hranici totálního cynismu a nihilismu hraničící s patetičností lidského snažení, kdy se marnosti a beznaději přeze všechno dokážete vysmát do tváře nějakou naprostou kravinou, jak lidé tak dobře umývali (neodkazuji na dobovou reklamu na abraxo cleaner,...nikdo se k němu nikdy ani neobtěžoval napsat jedinou popisku...ani jedinou vtipnou / humorně chytrou popisku)... je to jen kus masa co křičí: "mozky"...nebo vlastně spíš: "nuka colu" ...kdysi jsem chtěl napsat text: "jak jsem se přestal bát a začal mít rád fallout 3..." (číslovka je správně), ale nakonec mi došlo, že takový text je nenapsatelný, bylo by to nefér k odkazu, který tu kdysi zanechal black isle a interplay...

dnes nás tak akorát může mrzet to, že nikdo z těch co se podíleli na nových falloutech ty původní vlastně ani nepochopili. (a kdo ví, jestli se vlastně vůbec obtěžovali dílo studovat a chápat... jestli v dnešní době na to, aby vzniklo navazující dílo v duchu originálu potřebujete rovnou j.j. Abramse, s tím, že je zase veliká šance, že naklonuje i to, co mělo být inovováno, tak jsme v kreativně poměrně suchém období)

...inu, tak to je.

pojmenujte to Shelter 2, sequel k hrám Shelter 1 a Shelter: New Vegas a nemám s tím problém...nejspíš si to i nějak užiju jako ten postnukleární "skyrim"... ale to je tak vše.

Editováno: 25. 01. 2016 v 20.47

Nahlásit nevhodný obsah

20862604
Pejda_CZ napsal 25. 1. 2016 v 20.11

7:20 Dotaz, zda někde nachází recepty.. Možná už si to špatně pamatuji, ale "recepty" nacházíte. Občas člověk narazí na časopisy, které odemykají nové výrobní sady, jako moderní ploty, světla apod.

Nahlásit nevhodný obsah

20831880
MikeFreedom napsal 25. 1. 2016 v 17.49

já už chci ty dlc :D

Nahlásit nevhodný obsah