End Game: Destiny

přidáno: 22. 9. 2014, 42440 zhlédnutí

První díl našeho nového pořadu - End Game - ve kterém budeme mluvit o hrách po jejich dohrání, klidně i týden, dva po vydání. Začínáme s Destiny, abyste věděli, co dalšího ve hře můžete dělat, až dosáhnete maximální, tedy 20. úrovně.

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
JackFlasch napsal 1. 10. 2014 v 12.54

Ľudia musím Vás pochválit dlho som prehliadal Vaše recenzie a videa na hrej tv a poviem pravdu lutujem toho. Ste bezkonkurenčný, ako som kúpil ps4 sledujem skoro každé video s Vami a parkrát ste mi dokonca fakt pomohli v nejakej hre. End game destiny tiež super konecne viem co dalej po 20.levelu, bohužial som sa to nemal predtým kde dočítat. Inak destiny super hra aj podla mna. Len tak dalej chalani dobre to robíte Díky

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Casper napsal 27. 9. 2014 v 09.49

Kluci dobrý, určitě skvělý nápad s End Game, vybérejte i jiné hry. Díky tomu jsem Destiny po dohrání nezabalil, ale pokračuju. Dík

Nahlásit nevhodný obsah

-1
2X4B-523P napsal 26. 9. 2014 v 12.06

To je blbost. Ikdyž mám k Jardovi taky určitý výhrady (stejně tak k Vojtovi, Zdendovi,...) tak je zcela zjevně odborník na slovo vzatý a jestli někdy řekne nějakou informaci nepřesně nebo uplně blbě, tak sme snad lidi ne? Možná by Davidovi skutečně prospělo přispěvky s Jardou nesledovat, jelikož jeho averze k němu je je až patologická.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
David napsal 26. 9. 2014 v 11.55

Tak strašně rád. Tak strašně rád. Jsou toho ale strašná kvanta a jsou to věci, které Vám vytahají uši právě v tu chvíli. Opravdu nemohu doporučit nic jiného, než si třeba vzít podcasty, kde začal pán učinkovat. Jsem přesvědčen, že pak vám to dojde. A nebo pozorně poslouchat aktuální podcasty. Třeba už to panu M. došlo a bude si dávat bacha. Třeba jsem splnil svůj účel. Nicméně podcasty minulé jsou krásnou přehlídkou nesmyslů pana M.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Trolland napsal 25. 9. 2014 v 22.33

David: Hele, Davide, já tě nechápu. Nejdřív nechceš uvést konkrétní příklady, pak uvádíš něco na půl cesty, pak mu nakonec vyznáš své city. Musím se ti omluvit, ale tvoje pocity prostě jsou subjektivní. Každý někomu nesedne, mně třeba to, že zníš jak Jaydee. Máš teda nějaké faktické důkazy o lhaní?

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Rorix napsal 25. 9. 2014 v 22.30

David: A nechceš teda uvést konkrétní příklad, když už jsi změnil to, co jsi původně napsal a sám tak dělaš přesně to, co "pan M. " podle tebe dělá?

Nahlásit nevhodný obsah

-1
ajdesechlastat napsal 25. 9. 2014 v 21.23

Nenapdal te ale to. Preklepl jsem se. Myslel jsem tim něco jiného. Ze je to jen blogysek nadšenců.


Nahlásit nevhodný obsah

-1
David napsal 25. 9. 2014 v 19.56

ajdesechlastat: V pohodě. :) Já vím, že pana M. nezměním. Ale potřeboval trochu kopnout do hlavy. To je můj názor. Každopádně věta: "Vzdyt sam Zdeněk Princ mi napsal ze te nemám brát tak vazne" mi přijde opravdu humorná a to análně i alpinisticky. Dobrou...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
ajdesechlastat napsal 25. 9. 2014 v 19.02

David: Ja netvrdim ze nemáš pravdu. Jen rikam ze mi to nevadí. Malo osobnosti ma ceska scena a Jaromirovy humory mi v podcastu sedi. Na informacni hodnotu seru. Zpracovavam si sam nutna data z vice zdroju /ign, edge, gamespot, metacritics/
Andrej Anastasov rekl ze tu neni momentalne jeden dobry recenzent. Ma pravdu. V Čechách ne. A ani na Moravě. Tohle hrej v tomto tvaru beru jen jako příjemnou vypln volneho casu.Vyssi hodnotu v tom nehledam. Vzdyt sam Zdeněk Princ mi napsal ze ti nemám brát tak vazne. Na tvem textu jde poznat propracovanost s rozmyslem. Tak se na to vykasli a nech je at si to delaji podle sebe. To že neumi nebo nechcou dobře psát mi vynahradi momentalne nejlepsi audio video obsahem v Čechách.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
David napsal 25. 9. 2014 v 15.22

ajdesechlastat: Ono je to jinde. A právě TO se těžko popisuje. Pan M. nelže fakticky, konkrétně. Neříká, že černá je bílá. Ale pane Bože. To jste si toho nikdy nevšiml? V rozhovoru o nějaké hře(staré, nové, hrál, nehrál, to je fuk) mele páté přes deváté a kolikrát uvádí informace, které nejsou pravdivé. Vymyslí si činy, obsah, cokoliv jen tak plácně něco... to je tak těžké si toho všimnout? Hlavně aby mohl argumentovat. I výmyslem. Pan M. si prostě vymýšlí a kličkuje. Jen proto aby prosadil svou myšlenku. Nikdo jiný to nedělá. Jde o maličkosti. Pokud si jich však všimnete nedá vám to pokoj. A maličkost k maičkosti...a máte velkou hroudu....

Nahlásit nevhodný obsah

-1
ajdesechlastat napsal 25. 9. 2014 v 15.00

David: vsechny ty rozhovory co mr M udělal jsou v klidu. Nikdo jiny to nevzal takhle zeširoka. Podivej se jak to dela treba nekonecny labuzo. To taky neni uplne profi. Přesto je to super.
Možná nekomu nesedi Jaromir. Mám rád zvláštní lidi jako je Petr Strecker nebo Jiri Bigas. Maji něco jiného než sračku ve svých hlavách a to iak je M diriguje je prostd legendarni.
O úrovni projevu nemam tušení. Jak a s cim porovnavat? To ze novinari lzou je ale klasika. Maji vzdy lez jako krunyr.
Prikladem budiz ceska televize, x dolezal, grygar, rybka, Poláček a v podstatě vsechny deniky. Proti temto vsem si M pravdu jen nepatrne ohýbá.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
David napsal 25. 9. 2014 v 01.37

Inu. Vy mne nemáte rád? Kvůli mému názoru. Pane M. Právě jste ze sebe udělal ještě většího hlupáka. Doufal jsem, že tahle kritika Vám něco přinese. Evidentně je vaše ego rovno Vaší hmotnosti.

Nahlásit nevhodný obsah

8267133
Jaxx napsal 25. 9. 2014 v 00.08

David: To je v poradku, ja vas asi ted taky nemam rad, takze jsme si kvit.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Chesse napsal 24. 9. 2014 v 23.50

Nahodou nevite, zda bude Bungie nejak resit ty velmi, ale opravdu velmi caste errory typu bee, rabbit, jackrabbit atd? Opet jen za dnesek jsem jich mel 20 minimalne, clovek ani pvp hrat nemuze a modlim se aby aspon ve strike misi mi to nehodilo error... je to proste hotova error zoo a nevim jak tomu uz predejit, reset routeru nefunguje, kabel zapojit primo do ps4 taky nefunguje... fakt uz nevim a dela to je u Destiny, takze asi problem nebude u me, kdyz na bungie foru je plno topiku, ale moc reseni nebo reakce bungie neni...
Pokid bude zoo pretrvavat, tak asi Destiny konci, nez to opravi... diky a cus.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
David napsal 24. 9. 2014 v 21.27

Dobrý večer všem příznivcům HREJ.

Předem bych Vám chtěl opravdu vyjádřit chválu a mou podporu. Ač se to nezdá, tak dle mého názoru Vaše kvality přesahují ČR. Jste sví, nadšení, každý trochu jiní. V žádném případě vás nechci srovnávat s konkurencí. O to zde vůbec nejde, ale jsou unavení, hodně povýšení, jakoby znechucení. Pánové už asi opravdu jen doklepávají.

Opravdu s radostí poslouchám vaše podcasty. Vždy se těším a je to pro mne opravdu zábavná chvíle poslechu. Nejlépe při práci či cestování. Vůbec mi nevadí Vaše odbíhání od tématu, nebo když si svěřujete Své nej týdne atd.
Rozhovor tak nějak přirozeně plyne a kam se dostane tam se dostane.

Bohužel pravý důvod mého příspěvku je pan Mowald. Všiml jsem si zde v diskuzi výskytu hodně poznámek k panu M. Rád bych se k němu vajádřil též.
Já osobně již začínám pana M. nenávidět. A to v pravém významu slova.
Mám naposlouchány všechny podcasty. Skutečně všechny. Jak HREJ, tak GAMES. Pokud totiž nejste hlupák a máte alespoň IQ TYQVE začne Vás pan M. srát. Pokud má nějaký specifický styl humoru budiž. I když já osobně se domnívám, že nemá smysl pro humor vůbec. Do všeho se nutí. Pravým problémem je jeho absolutní neschopnost. Nebudu zde uvádět konkrétní příklady. Pokud hovoří neskutečně fabuluje, vymýšlí si fakta, která neexistuji, lže, o jistých tématech neví absolutně nic. Někdy mi to nepřijde ani směšné, spíše se ptám sám sebe, jak je možné, že pan M není již dávno pryč.
Pozorní posluchač se mnou budou jistě souhlasit. Kolikrát pokud mluví o nějaké hře utváří si fakta dle sebe, neskutečné ohýbá realitu(haha), Kolikrát mele neskutečné nesmysly. Ten člověk si při prosazování svého názoru vymýšlí! Ostatní účastníci podcastu mají nesčetněkrát vyšší vyjadřovací schopnosti, vždy ví prakticky o čem mluví, kam má směřovat jejich myšlenka, či názor. Pan M. toho není absolutně schopen. Nikoho nezajímá, že vypracoval bakalářku o herních časopisech, nikoho nezajímají jeho rozhovory s bývalými herními redaktory. Ono se to nedá poslouchat. Ten člověk ani neumí správně vést rozhovor a klást otázky. Nemáte někdy chuť tomu člověku fyzicky ublížit? Když Vám tam ve studiu mele tyhle nesmysly? V podstatě lže lidem do éteru. Prostě Vás pane Mowald nemám rád. Jste značně nadhodnocen a jste absolutně nejslabší článek celého HREJ. Vím, že jste tam kluci kámoši a tak to má být. Ovšem pane M. dejte se dohromady zkuste nedefekova ústy a opravdu použít mozek. Radši se chvíli zamyslete a uspořádejte si, co chcete říci a jestli je to vůbec pravda. Pak bude vše v pořádku. Jakýkoliv Váš projev mi otevírá kudlu v kapse.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
red napsal 24. 9. 2014 v 18.31

Alexander Manchuriatan: ja myslim,ze nacasovani je idelani, vsechny single mise se daji zahrat za tyden/dva pohodovyho hrani, ja zrovna dorazil na 20tku a na zahranicnich webech najich neco inteligentniho o tom, jak se dal chovat, to zrovna stesti nebylo ;)
A mimo to jsem rad, ze se neboji nekdo na kameru rict, ze ho hra bavi a ze si ji uziva, protoze presne tak to vidim i ja ;)

Nahlásit nevhodný obsah

1236185
Zdeněk Princ napsal 24. 9. 2014 v 13.40

Alexander Manchuriatan: Myslím, že hledáš konspirace tam, kde žádné nejsou. Podobný pořad jsme měli v plánu už docela dlouho, jen se neustále odkládá realizace nových prostor pro natáčení + nemožnost v tuto chvíli vysílat vidcasty, takže jsme už nečekali na listopad/prosinec. To, že jsme točili zrovna Destiny bylo proto, že je Vojta v endgamu.

Můžu tě ujistit, že nikdo nikomu nepláče na rameno, ani si netrhá žíly z toho, když má někdo jiný z autorského týmu opačný názor.

Přestaňte to, prosím, všechno brát tak enormně vážně, uvědomte si, že i my máme osobní životy a stejně jako se vy nějak chováte v práci a ve škole, tak se i my chováme nějak v práci a nějak jinak deset minut po natáčení podcastu v hospodě. Něco patří tam, něco zase tam, a tak to je...

Nahlásit nevhodný obsah

198646
theris napsal 24. 9. 2014 v 12.41

Ať je Jaxxik jakej je když se bude kontrolovat bude to na nic

Nahlásit nevhodný obsah

20841627
Silesian napsal 24. 9. 2014 v 10.48

Jaxx: Mně zase ty tvoje "humory" sednou. Holt nenajde se na světě člověk ten, co zavděčil by se lidem všem.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
ajdesechlastat napsal 24. 9. 2014 v 06.49

Bismarck: Jardovi už jen mír.
ku Grygarovi : proti Grygarovi nic nemám. Jen ho nemám rád prostě.
Games.cz - a level to je největší žumpa v čechách napříč žánry. Dokonce ani musicserver tento hnůj se nepřiblíží smradu který jde s levelu a tiscali.

Nahlásit nevhodný obsah

8267133
Jaxx napsal 24. 9. 2014 v 01.43

Bismarck: Jak rikam, budu se snazit polepsit, ja se nekdy tak hrozne rozjedu, ze to treba nemyslim jakoby spatne, ale na cloveka co nevi jak delam "humory" a tak podobne to mozna muze pusobit blbe, beru si to k srdci, fakt.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Alexander Manchuriatan napsal 24. 9. 2014 v 00.39

Mám pocit že za vznikem tohohle videa stojí: Vojtovi kolega "pošlape" hru, hru za kterou vypláznul 4 tisíce a proto je v diskuzích za blbce. Následně je naprosto argumentačně poražen v Hpodu. Bohužel neunese cizí názor a okamžitě se běží vyplakat Zdeňkovi na rameno. Poté společně založí supernovou rubriku pro "nás hráče", ve které se na začátku oba kření jak puberťáci. Nejspíš proto "jací že to jsou rebelové a jak to tomu Jardovi vytmaví" Vojta si poté v klidu svým tichým koktavým hláskem odprezentuje svojí postavu, ukáže 3 obchodníky jedny rukavice a je konec.

Nezlobte se na mě, ale pokud by za tímhle videem byla skutečně upřímná snaha ukázat ledem jaká je ta hra v end gamu video by vyšlo tak za 4- 6 měsíců kdy budou všechny updaty a DLC.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
noxus napsal 23. 9. 2014 v 23.52

Akutapi: suhlas,tiez som to dnes skusil vymenit a dostal som 25 reputacie 5 markov a 250 penazi

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Bismarck napsal 23. 9. 2014 v 21.29

Jaxx: Hele nechtěl jsem tě urazit ale prostě sleduju to už delší dobu
a víš co se říká sebechvála smrdí. Osobně se sice neznáme ale věřím, že jsi v jinak v pohodě a vím, že minimálně o hrách na staré konzole (psx apod.) by jsme si měli co říct. Jsem starší ročník a už mám taky své odehráno. :) Tak se omlouvám za možná až přehnaně útočný komentář.

ajdesechlastat: Spíše bych vyrazil Poláčka někdy mele strašně věci :) Grygar je z Games podle mě nej.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Nyenor napsal 23. 9. 2014 v 18.16

Výborný nápad, Každá fáze (jakékoli) hry je podstatná, Také se hra neustále vyvíjí díky interakci hráčů a případné patche ji mohou proměnit.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Akutapi napsal 23. 9. 2014 v 16.41

noxus: Reputace za suroviny není moc výhodná. Vyzkoušel jsem jen jednou. Ale 50 reputace za 50 surovin se mi zdá dost špatný poměr.

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 23. 9. 2014 v 14.59

Jarda má teď nějaký těžký období, nechte ho bejt :D

Nahlásit nevhodný obsah

-1
TK napsal 23. 9. 2014 v 14.11

Nemůžu si pomoct ale ta hra mě přijde jako hodně nudná blbost. Nebejt takovejch reklam tak potom neštěkne ani pes...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
SindyDog napsal 23. 9. 2014 v 13.43

Za mne zatím snad nej pořad ve HrejTv! Super nápad! Těším se na další. Opravdu nemáte konkurenci!

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Ronaldus7 napsal 23. 9. 2014 v 12.59

Formát se mi zamlouvá, ale bude dle mého třeba zvážit výběr her.

Nahlásit nevhodný obsah