E3 2017: Konference - Electronic Arts

přidáno: 10. 6. 2017, 9176 zhlédnutí

Letošní E3 vykopává tisková konference EA Play. Užijte si první okamžiky největšího herního svátku spolu s Pavlem a Jardou.

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20815946
kulisak napsal 11. 6. 2017 v 20.45

Sneaky Bitch: Souhlasím s tebou. Jsem fanouškem Hrej a kluky mám rád,ale to co předváděl Jarda (ostaně jako vždy při letsplay) už je trapné. Psal jsem to už včera do komentu v chatu při přenosu.On ví vše nejlíp,všechno zná a ví a co se nelíbí jemu, to je blbá hra a přes to nejede vlak. Neberu mu jeho osobní názor na věc,ale neměl by to jako profesionál přehánět. Nedá se na to pak dívat a kazí dojmy ostaním hráčům.Prostě pan rozumbrada no :) Pavla a Jirku mám rád,tak snad to dnes bude lepší. I když uznávám ,že konference EA nic moc,ale posmívat se všemu není správný přístup podle mě.

Nahlásit nevhodný obsah

20905464
Sneaky Bitch napsal 11. 6. 2017 v 16.53

Ahoj kluci. Předem bych vám chtěl poděkovat za další rok, kdy nám poskytujete info a videa z E3. Ohromně jsem se na to těšil, jak zase budu trávit večery s vámi. :) I proto, že jsem se tolik těšil, si nemohu odpustit drobnou výtku ke včerejšímu přenosu. Musím objektivně uznat, že konference EA nebyla kdo ví jaká zábava. Ale pro start, po ročním čekání, proč ne... Jsem fanoušek SW a tak jsem se na představení Batllefront 2 ohromně těšil. Musím uznat, že forma prezentace nebyla od EA nejlépe zvolená, nicméně si nemyslím, že si zasloužila takové opovrhování z vaší strany. Na část s SW jsem pak koukal ještě jednou v originále. I přes to, že origo komentátoři to hodně prožívali, byly informace, které od nich padaly, hodně cenné a zajímavé. Plno poznatků, jak se bude nový díl lišit od starého. Trochu mě mrzí, že alespoň nějaké tyto informace nepadly už od vás, když jste přenos sledovali. Je mi jasné, že to není žádná sranda komentovat přenos, který je pro vás nudný. Nemyslím si však, že bylo fajn posledních dvacet minut jen vtipkovat a vůbec nekomentovat to, co bylo důležité a co bylo řečeno od originálního komentátora. Jinak váš humor zbožňuji, nikdy jsem si na vaší práci nestěžoval a ohromně si jí vážím. Tohle bylo asi poprvé, kdy mě mrzelo, co vidím a slyším. Snad to nebudete brát zle a snad chápete, co a proč mi včera vadilo. Nechci, abyste strojově říkali to, co se říká v originále, ale právě naopak bych si přál, abych to mohl slyšet vašimi slovy, s vaším humorem a přístupem. Přeji vám hezkou neděli a už se moc těším na dnešní přenos. :)

Editováno: 11. 06. 2017 v 16.56

Nahlásit nevhodný obsah

20876349
Skimi napsal 11. 6. 2017 v 14.09

trapná konference trapný EA :D :D

Nahlásit nevhodný obsah

20874146
rankul2236 napsal 11. 6. 2017 v 00.43

NHL 18 asi moc neberou co když neni abu v uvodnim videu :D

Nahlásit nevhodný obsah