World of Warcraft: Battle for Azeroth

Recenzovaná verze: PC
27. srpen 2018 18:30 / Adam Zámečník / Recenze / Diskuze (3)

Související články

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
702226
Rastm4N napsal 1. 9. 2018 v 22.52

Jsoucno: Na "single" jsou tam tuny obsahu. "Classic" zóny jsou předělány a už škálují, takže nejsi omezen levelem, ale vybereš si, kde chceš pokračovat. Poměrně rychle to ubíhá a každou chvíli se rozsvítíš novou úrovní. A takhle až do 60ky. Pak přijde Outland. Ten je, bohužel, nejstarším obsahem a je to na něm hrozně znát. Většina questů jak pro psa (odnes, přines, zabij), z oblastí je nejlepší asi Nagrand a pak nic moc. Vyplatí se jej dělat až zpětně, solovat si dungy, raidy a tak, ale na expení nic moc. Naštěstí místo něj můžeš naskočit do WotLKu a ten doporučuji celý. Jednak příjemně graduje až k epickým raidům, jednak Howling Fjord považuji stále za jednu z nejhezčích oblastí a Lich Kinga za jeden z nejlepších lore. Cataclysm je roztříštěný (mrk mrk), ale pokud tě zajímá lore do budoucna, rozhodně si projdi Vash'ir a Twillight Highlands. Až to přeleveluješ, zajdi mrknout do Firelands. Jednak vypadají dobře, jednak tam padají dva z nejhezčích mountů.
Pandy bych nepodceňoval, pokud se pustíš do příběhu, dá se tam najít spoustu zajímavého. Nejvíce asi Dread Wastes (jak Paragons of Klaxxi tak dlouho zachraňovali svou rasu, až se zaprodali zlu), Jade Forest vypadá super a příjemně se tam levlí i v případě, že hodláš ignorovat zadání questů. Vyhnout se tomu ale, bohužel, nedá. WoD a legion už jsou hodně stavěný na příběh, WoD je víceméně lineární, Legion si expíš kde máš chuť. BfA pak víceméně stejně, byť na max. level to stejně projdeš všechno
Pokud jde o náplň, equip nemá cenu moc řešit. Na začátku poletíš tak rychle, že to bude vlastně jedno, později to tak nějak odpovídá tvému levelu. Pokud nutně chceš něco sbírat, tak pety, mounty, achievy, ale equip je aktuální téma až na nejvyšší úrovni. Docela zabaví i reputace nebo profese, ale opět, pokud si nechceš vyrábět kosmetické věci (některé jsou na druhou stranu na aukci dobře ceněné), nemají v průběhu levelení moc smysl. Výhodou je, že dokud si nezapneš tzv. Warmode, tak tě nemůže opoziční frakce napadnout. Jinými slovy už se nemusíš bát, že tě někde bude kempit nějaká 120ka jen proto, že ti chce zmršit den. :) Prostě si pobíháš po světě, objevuješ, sbíráš expy. :-)

Nahlásit nevhodný obsah

20878494
Flois napsal 1. 9. 2018 v 11.26

Jsoucno: pokud ti de o to projít si ty Q tak jako možná jo ale musel bys podle mě být fakt Warcraft nadšenec. Honit se za vydobytky určitě cenu moc nemá, většina z nich bude z raidu a to se driv unudis než dropnes to co chceš.
Nejsem si ted jistej jestli je panda na 5 nebo 10 lvl ale čistě teoreticky by se přeskočit dala.
Hlavně je to dost na dlouho. Takže pokud ses zapalenej fanoušek tak to určitě cenu má. Jinak asi moc ne.

Nahlásit nevhodný obsah

20878639
Jsoucno napsal 31. 8. 2018 v 17.38

Nikdy jsem WoWko nehral, ma cenu to rozjizdet vzhledem k tomu, kolik datacu tam je a postupne je prochazet ? WoWkem jsem nepolibeny, hral jsem Warcrafti strategie a Hearthstone, takze lore znam aspon takhle. Jde mi spise o to, ze kdyz zacnu jako novacek, zda-li ma cenu se plazit za “vydobytky” starsich datadisku, kdyz kazdy novejsi navysuje level cap a prinasi vice epic vybaveni. Kuprikladu - datadisku s pandama bych se fakt rad vyhnul, ani v Hearthstone jsem je nemel nikdy rad, ale kuprikladu Lich King mi prijde fajn, ale na co ho hrat, pokud Legion a BfA prinasi lepsi vybaveni apod.

Editováno: 31. 08. 2018 v 17.40

Nahlásit nevhodný obsah

World of Warcraft: Battle for Azeroth

  • Výrobce: Blizzard Entertainment
  • Vydavatel: Blizzard Entertainment
  • Žánr: Online RPG
  • Datum vydání: 01. 07. 2018
  • Platformy: PC, Mac