The Crew 2

Recenzovaná verze: PlayStation 4
4. červenec 2018 20:20 / David Plecháček / Recenze / Diskuze (7)

Související hra

Související články

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20842776
JabJab21 napsal 21. 7. 2018 v 09.17

tomas.hluchnik: Tak to si prisel o hodne. Vlastni zavodyti krome penez i zlepsujou umisteni na summitu. Ale dost me stve pristup Ubi k datadiskum. Lidi co maj "jenom" The Crew bez datadisku, si tadyty zavody vubec nezahrajou. Ani vy je nemuzete pozvat.

Jinak pripominam ze je konec mesice a brzy skonci valka frakci, takze zas bude pro Vlky farm, teda pokud nemate policejni DLC, kde se da farmit kdykoliv v jedny ty misi. Taky si zajedte dat platinovku na summitu, at nafarmite i naky ty premiovy chechtaky ;)

Editováno: 21. 07. 2018 v 09.21

Nahlásit nevhodný obsah

20872214
Malekith napsal 21. 7. 2018 v 09.06

Vyhlašuji odměnu na hlavu člověka, který vytvářel závodní tratě. Odměna: kopie hry Crew 2. Ne ted vážně..při vytváření této hry museli být vývojáři na drogách, jinak si to neumím vysvětlit.

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 5. 7. 2018 v 22.44

Micronik: Tak ony dvouhodinové závody byly super, ale osobně jsem každý zajel jednou a podruhý už mě to nebavilo, protože jsem tu trasu už tak nějak znal. Koupil jsem si teda oba datadisky, ale naprosto mi uniklo, že si tam člověk může nastavit vlastní závod :O To musím teda nějak čeknout, protože doted jsem žil v přesvědčení, že to nejde.. a byl to v podstatě jediný důvod, proč jsem tu hru přestal hrát.

Nahlásit nevhodný obsah

20876244
Micronik napsal 5. 7. 2018 v 17.45

Tak za prvé jednička a dvojka jsou strašně rozdílné hry zatím co jednička mi přišla že běžela na engine od Iwory tower který poháněl Driver San Francisco tak u dvojky jsem měl pocit že tam dali překopanou verzi z Test Drive Unlimited 2.

tomas.hluchnik: Nic ve zlém ale jednička obsahovala tunu závodů a k tomu hlavně PVE závody a hlavně závody třeba na hodinu či dvě po celé mapě. To u dvojky zatím totálně postrádám, Navíc už snad s verzí Wild Run přidali funkci tvoření vlastního závodu takže sis to mohl nastavit podle sebe a já za to s kámošem byl strašně rád. Dvojka zatím nic takového nenabízí závody tam jsou to je pravda ale všechno nudné 5 minutové záležitosti.

Po grafické stránce se mi jednička prostě líbí více kdo se podívá na rozdíl třeba mezi mrakodrapy v jedničce a dvojce tam je to strašně vidět zatím co jednička šla víc na detail ve dvojce máte často pocit že to vypada jak krabice od vloček potáhnutá hnusnou texturou.

To samé textůry trávy v Miami to jsem myslel že mám hru snad nastavenou 800x600 a musím říci že nejsem nějaký PC master co loví best grafiku ale když hrajete jedničku a užíváte si ji tak očekáváte že po visualu to buď bude stejné nebo lepší né že to bude hrozná tragédie...!


Co je ale největší problém celé hry? Její naprostá nudnost zatím co v jedničce vás táhl zajímavý příběh skill systém a vědomí že v určitém levelu se vám otevřou nové třídy závodů tak dvojka vám dá sice na začátku pomalu vše problém ale je že tu není ta motivace se dostat nahoru protože vás to prostě za chvilku začne nudit

Nahlásit nevhodný obsah

15916702
Merengues9 napsal 5. 7. 2018 v 11.03

Marne cekam na hru ala Test Drive Unlimited na PS4... asi si ten XOne fakt budu muset koupit.

Nahlásit nevhodný obsah

20908924
Miami Vice napsal 5. 7. 2018 v 03.30

Kdo asi rozhoduje o tom, který města budou ve hře? V betě jsem projížděl Dallasem, ale třeba Houston chybí, přestože je to 4. největší město v USA.

Nechci bejt za hejtra, ale ta grafika mi přijde horší než v původním D Krů. Dokonce ani Miami mi neudělalo radost a to už je co říct. A ta Tampa...jen pár uliček jak Palleto Bay v GTA: V. Ani náznak Pittsburghu a Philadelphie. Hmmm, kdyby v příštím díle dokázali udělat všechny státy, to by bylo něco. Co mě ale šokovalo je přítomnost města Chattanooga. Nic proti Chattanooze, ale když nemáš Houston...

Davide, našel jsi Fisher Island? A našel jsi Alcatraz? Já teda hrál jen tu betu, ale jako jestli tyhle 2 lokace nejsou ani v plný, tak to je massive fail!! To je jako mít v THPS hře Point Loma Highschool, ale žádnej Leap of Faith...

Nahlásit nevhodný obsah

20869592
tomas.hluchnik napsal 4. 7. 2018 v 22.40

V jedničce mi vadilo, že bylo na mapě nějakých 25 závodů, z toho 15 bylo v rámci kampaně a zbytek byl tak nějak navíc...a to bylo vše. Žádný jiný závody tam nebyly, nešlo ani vytvořit svůj závod. Obří svět, ale člověk musel závodit furt dokola na těch stejnejch tratích. Jak je to tady? Je možno vytvořit si libovolně svůj závod?

Nahlásit nevhodný obsah

The Crew 2

  • Výrobce: Ivory Tower
  • Vydavatel: Ubisoft
  • Žánr: Závody
  • Datum vydání: 16. 03. 2018
  • Platformy: PC, XOne, PS4