Watch Dogs

Recenzovaná verze: PlayStation 4
27. květen 2014 09:01 / Jiří Bigas / Recenze / Diskuze (214)

Související hra

Související články

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
-1
Žvást napsal 29. 7. 2014 v 13.04

Hmm...,
možná ale má hodného taťku. :D

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 26. 7. 2014 v 15.53

akina: Poradím jeden fígl, vypnout a schovat. Tahle hra není pro osmileté dítě.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
akina napsal 26. 7. 2014 v 15.28

Omlouvám se, že vstupuji do zasvěcené dikuze jako laik, ale může prosím mému synovi -8 let poradit někdo nějaké fígle na hru. Dá se někde načíst, jak hru ovádat? Dostal ji a moc si neví rady. Jak se třeba dostat z podzemní garáže. Děkuji za pomoc všem.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Tom napsal 26. 7. 2014 v 10.33

muze mi nekdo poradit? vim jak spustit online hacking ale nevim jak se stat fixerem. prosim o pomoc. proc jsou nekdy body za uspesne hacknuti a nekdy nizsi?

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Bobrous napsal 17. 7. 2014 v 20.37

Hru jsem si zahrál na PS3, navíc jsem na ní přešel z předchozí hodiny hraní na kamarádově PS4ce. Bál jsem se toho, jak bude grafika při přechodu o generaci dolů vypadat. A byl jsem překvapen. Takové drobnosti, jako např. úžasné odlesky slunce na silnici čerstvě po dešti, dotvářelo atmosféru pro mě dokonalé hry. Příběh se mi líbil, postavy taky. Některá zvraty byly sice předpokládané, ale jinak super. Soundtrack se mi taky líbil, zvlášť se mi zalíbila písnička MGK-Invincible, kterou si teď pouštím opravdu pořád :D Teď budu sice spoilerovat, ale závěrečné zabití defibrilátorem mě opravdu dostalo! :D A na konec musim pochválit ještě jednu věc. Opravdu neuvěřitelně věrné zvuky. U zbraní bez tlumičů i s tlumiči opravdu věrohodné zvuky, a u aut taky perfektní. Za mě kvůli jízdnímu modelu (který byl snad jediná věc, která se mi na WD nelíbila oproti GTA V které taky vlastním), 93%

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Pan pán napsal 16. 7. 2014 v 22.28

Hra se mi opravdu libi a je fakt dobra grafika uzasna kdyz se da na max pokud na to mate komp ale k tomu se dostanu jinak pribeh je uzasnej a dojemnej,postavy jsou propracovane zajimave a vypracovane,mesto/mapa tady nevytknu nic je to dokonale vypracovani chicaga ale k te grafice,je uzasna ale pouze pokud mate komp a to mi vadi zpracovani je tak spatne ze se seka i na lepsich kompech to je spatne vyvojari by si meli uvedomit ze by meli zaridit aby to slo i na horsi kompy takze vse je Dokonale krom toho sekani takze 88% u me

Nahlásit nevhodný obsah

-1
napsal 14. 7. 2014 v 09.16

Ta optimalizace stojí za vělké H.Jinak je hra celkem slušná.Až na dost nedostatků.
Tk třeba Hw nároky vůbec ale vůbec neopovídají tomu jak by hra měla vypadat.Dyt je to grc už na středních detailech.....Jo a kulka se neodrazí ani nic neudělá v asfaltu jak ve vodě...Mohl bych pokračovat až do večera.Spíše bych řekl že je to marketingový tah!!!

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Hate napsal 3. 7. 2014 v 22.58

Chesse: Neumíš řídit na čtyřech čudlíkách, tak se na to radši vyser kámo. Nehraj hry, zavři se do papírové krabice a nech se odeslat kurva hodně daleko. Uděláš tím lepší službu nám všem, než abys trápil rodiče svou demencí. Zastřelte to, než se to rozmnoží...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Adolf napsal 3. 7. 2014 v 22.52

ronin: Fakt si naser s těma dlouhýma textama, ale máš pravdu. Souhlasím s tebou...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Prejt napsal 3. 7. 2014 v 22.49

Boootl: Ty vole to si myslím taky ale. San Andreas jediné GTA co bylo peckový a plný nových možností. Od té doby to jde dolu.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Samo napsal 11. 6. 2014 v 19.31

Vědí v ubisoft co je to optimalizace ??

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Boootl napsal 8. 6. 2014 v 10.02

Kam se hrabu všechny hry... GTA SA, bylo i přes své chyby nejlepší GTA. :D

Nahlásit nevhodný obsah

-1
ronin napsal 8. 6. 2014 v 00.29

PS: Už jsem dělal nějaké mody pro jistou hru....a můžu vám zodpovědně říci že u velkých otevřených světů pokud se peníze nebudou točit a mít důvod utrácet a vydělávat, tak každá hra dojde do bodu kdy to pobíhání po mapě přestane mít smysl,pokud hra nemá duší a višší smysl který hráče zaujme na hodně dlouho....
A u WD ty náhodné zločiny se mohou vyvrbit v cokoliv, i v honičku s policií pokud se nerozhodnete správě a rychle......Pokud pocajty nebudete vraždit a necháte je se zrušit "sami" vlastním řidičským uměním nebo pasti hekováním,tak nebudou dělat větší potíže.Ale jakmile je začnete vraždit,hra vás nemilosrdně setře.Je to logické a třeba pro mě spravedlivější že policie v GTA5 .Ale to vše je o nápadech ale hlavně o vydavatelích kteří tlačí vyvojáře protože chtějí mít zysky na úkor kvality a ty hry podle toho vypadají...Když bych to měl zhrnpout ,tak GTA5 má možnosti a rozsáhlost a WD má smysluplnost a hloubku.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
ronin napsal 8. 6. 2014 v 02.04

zdravím.....Mám otázku......která hra většího rozsahu neměla problémy? gta5 měla taky velké problémy a má i neduhy které při jejich rozsahu i možností předčili a hru dokázali hodně otrávit....každou hru do lepší hratelnosti dokázali dostat jen ti co vytvářejí mody....já GTA5 hrál na PS3.....a hrál i online do 84levelu,a prostě jsem s tím seknul pro jejich chyby a blbosti.....I WD hraju na PS4 a nemůžu říci že by byla dokonalá,ale má své kouzlo stjeně jako GTA5.Spíš bych bral dokonalou hru v případě kdyby se GTA5 spojilo s WD a dostala se ifrastuktůra vydělavání a utrácení peněz tak,aby tam člověk měch chuť něco dělat,protože se to vše točí kolem peněz.Když chc někdo zminovat zkopírovávání něčeho u assasína do WD tak i ten slavný GTA5 mnoho zkopíroval z hry RED DEAD REDEPTION......i když to byla hra z divokého zápdu,ale systém stejný.Jak systém navigace,skladba opakování misí,po grafickou stránku nemluvě.....každá firma to dělá ,zjednodušuje si práci.WD i když i mě tam někdy hodně naštvali v některých věcech je svýn způsobem vyjímečná hra která je více zasazená do sytému lidskoti a uvěřitelnosti realného života.....jen tak namátkou....radši se budu honit s policajty ve WD nežli v GTA5,ne že by byli inteligentnější ,ale přívětivější a umí více zahrát to že vás opravdu nevidí když se před nimi schováváte,teda až na ten jejich sken.....Jak u GTA5 tak i u WD mám někdy pocit že tu skladbu náhodných misí nebo úkolů dělali děti bez talentu pro smyslu plnost.Cose týč policie v GTA5 ,tak to b bylo na román plné zloby a jejich podvodů,podvodů hry.U WD zase když mám dopravit auto do nějakého bodu na parkovišti v šibeničním časovém termínu,tak na tom bodě nesmí stát zase jiné auto,tento úkol jem dělal 7x ,až do doby než to auto,překážka ,prostě nebylo,a také se i stalo.....kdyby člověk chtěl opravdu hanit a srovnávat dvě hry tak to chce důklaadně,a každý zjistí že žádná hra není perfektní.To by se stalo jen tehdy kdby se opravdu to nejlepší z některých her dalo do jedné s rovnováhou infrastruktury vydělávání a utrácení peněz. Třeba teď ve WD po dohrání příběhu a několika hodinového polétávání po městě mám na kontě 700000 a nemám to za co utratit ....prekérka co ? U GTA5 Tam zase když i vytuníte auto do 100% neprůstřelnosti tak v online je je neprůstřelná jen pneumatika....skla vždy a kdykoliv,v offline taktéž ,ale ti co po vás třílejí alespoň střílejí tak aby vás nezasáhly,když máte vytuněné auto na 100%,alespoň ne hned.Jednou jsem se s policijí v GTA5 honil v neprůstřelném autě 30minut a to je kvůli tomu že policie vždy ví kde jste,a špatně umí předstírat a inteligenci nahrazuje herními podvody.prostě porovnávat by chtělo důkladně a nestraně.A takové porovnávání WD s mafii je to nejmenší.Tu špínu jde vytáhnout na každou hru.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Tweenky napsal 7. 6. 2014 v 15.35

Na to jak jsme se na to těšil, to je pro mě velký shit.. Ovladání děsné, reakce stupidní. Efekty minimální. Možná, že na konzolích je ovládaní lepší, nemohu soudit, ale pro mě opravdu nic moc. Jako pointa dobrá, proč nebýt Hacker, akorát některé věcí jsou trošku ujeté na hackování a ne vždy se správně zobrazí. Pokud na tom dělali 6 let, tak by mě zajímalo co. A klidně si mě fandové ukamenujte. :D

Nahlásit nevhodný obsah

-1
petr003 napsal 4. 6. 2014 v 12.25

Mě se hra líbí ale taky mi nevyhovuje ovládání ve vozidlech na klávesnici, tak jsem to vyřešil tak, že mám na stole vedle klávesnice gamepad a kdykoliv si sednu za volant, prostě ho popadnu a jezdím si s gamepadem. A když vystoupím, ovladač odložím a pokračuji na klávesnici. Dělá to taky někdo z vás? :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Ronaldus7 napsal 3. 6. 2014 v 20.42

kokodas: Zmákl bys to líp, to je fakt ;-)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
kokodas napsal 3. 6. 2014 v 20.30

Jestli ubisoft dělal tuhle hru 6 let, to musej být teda pořádný lemplové ....

Nahlásit nevhodný obsah

20867714
Marden napsal 3. 6. 2014 v 17.15

Tak tady je ještě jedno srovnání, které mnohým z nás bude blízké.

http://www.youtube.com/watch?v=S5t0_WVi…

Nahlásit nevhodný obsah

-1
abc napsal 2. 6. 2014 v 16.11

Lol: budeš muset začít psát recemze no

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Lol napsal 2. 6. 2014 v 15.08

doufal jsem, že alespoň hrej přinese skutečnou recenzi, když už Games opět zklamali, ale všude je to stejný.

Co budeme dělat dál, když je herní novinařina v troskách?

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Chesse napsal 1. 6. 2014 v 19.23

Tahle hra mě ničím neočarovala a to jsem minul většinu videí/článků. Prostě pro mě ta hra nemá nic co by mě chytlo, tak moc aby mě to donutilo pokračovat dál jako třeba v GTA V.
Na PC bez gamepadu je jízdní model tragický a dlouho jsem neviděl horší (plno misí jsem musel opakovat jen díky jízdnímu modelu + případně fyzice aut).
Střelba taky hrůza (dal jsem headshot i když jsem mířil 2metry vedle a pak jsem sundal týpka za zdí alá Wanted film).
Grafiku neřešim ta je mi fuk, ale jak řikam, tahle hra pro mě nemá žádný ten feeling, co by mě nutil pokračovat v příběhu nebo v "řádění" ve městě.
PS: Celkem funny, že tam člověk nemůže ani svodně skákat ale pouze pomocí tlačítka někam vylézt. Jo a ten systém reputace je k ničemu, akorát mě tam sere, když přejedu člověka díky mizernýmu ovládání.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
h4nsasjks napsal 1. 6. 2014 v 00.34

Tak už jsem tomu na 100% propadl... Je to super hra, která má svý mouchy... Za mě tedy nakonec 8/10... Škoda nedoladěnýho enginu, optimalizace atd...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
nuny napsal 1. 6. 2014 v 00.31

Nahlásit nevhodný obsah

-1
nuny napsal 1. 6. 2014 v 00.29

Parim uz od dob didagtiku gama

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Korbel napsal 31. 5. 2014 v 23.17

Aethan: lol, kecy typu "Sami byste nedokázali vytvořit nic tak držte huby" fakt miluju..

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Aethan napsal 31. 5. 2014 v 20.54

WD je skvělá hra, nechápu ty lidi co na ni pořád nadaváj. Grafika je výborná, jízdní model je uplně v pohodě a hra zabaví na dlouhou dobu. Sami byste nedokázali vytvořit nic tak držte huby, umíte sotva zapnout tu debilní konzoli nebo pc:-)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
abc napsal 31. 5. 2014 v 20.36

nuny: Ty si asi ještě moc her nehrál co?

Nahlásit nevhodný obsah

-1
nuny napsal 31. 5. 2014 v 16.30

parim to na PS4,je to jedna z nejlepsich her,jediny problem co s tou hrou mam,tak drzet se hlavniho ukolu,neodolam a musim v tom meste delat porat neplechu,je to pecka a ti co tu hru pomlouvaji,tak sou defa :) graficky je to uplna pecka a to PS4 jsou teprve na zacatku,sem zvedavej co nam jeste predvedou,ale asi to bude narez :)

Nahlásit nevhodný obsah

-1
LukeS napsal 31. 5. 2014 v 11.56

Vojta: myslim, ze to HDD nebude, ten mi pri hrani ukazuje vyuziti 4procenta. Pomohlo mi koupit novy procesor, ted mi krasne jede na vysoky detaily. A hra je to skvela se spoustou obsahu - koupi rozhodne nelituji!! :)

Nahlásit nevhodný obsah

Watch Dogs

  • Výrobce: Ubisoft Montreal
  • Vydavatel: Ubisoft
  • Žánr: 3rd person akce
  • Datum vydání: 27. 05. 2014
  • Platformy: PC, PS3, Xbox 360, PS4, Wii U, XOne