Pokémon Ultra Sun

Recenzovaná verze: 3DS
27. prosinec 2017 20:41 / Vojta Dřevíkovský / Recenze / Diskuze (3)

Související hra

Související články

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20884018
Auvicek napsal 29. 12. 2017 v 23.33

Můj názor bude trošku jiný, já si nemyslím, že 7 generace nejhorší díl série.

1) I začátečník má dobrou možnost se dostat dobrým pokemonů - best statistiky
2) dá se dobře dělat IV rozdělování statů přes pokepelago
3) hypertraning

ultra edice mají legendární pokemony jak velké tak malé, když máš obě edice tak můžeš chytit všechny legendární pokemony

Editováno: 29. 12. 2017 v 23.34

Nahlásit nevhodný obsah

20877004
triple napsal 29. 12. 2017 v 17.40

Masarkavtrenyrkach: Jako znalec serie s tebou musim bohuzel souhlasit. Taky bych rad aby pokemoni hry meli uroven, ale nemyslim ze by doslo na nejakou (r)evoluci. Proc taky?
20+ stary tahovy systém, nafouknutý až do napatřičné míry, evidentne staci. Jakakoliv vyzva (at uz BF, ktery nebyl v ORAS nebo Gym zapasy) byla za hry odstranena. Par novych pokemonu, sem tam utok ktery pripomina spis nuklearni zbran, predelat par starych pokemonu a hle - hra je hotova.
Alolu chapu jenom jako kulisu. Kulisu urcenou k zalibeni. Me to nestaci. Me, tedy nekoho kdo hral pokemony od prvniho oblazku.

Zkusil jsem Yokai Watch a myslim ze je to vhodnejsi nahrada za pokémon.

Nahlásit nevhodný obsah

20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 28. 12. 2017 v 17.55

Nejsem takový znalec série, ale tipuji, že Ultra Sun / Ultra Moon bude s odstupem několika měsíců hodnoceno jako naprosté dno série.

Jsem zvědavý, jací budou noví Pokémoni na Switchi. A zároveň moc doufám, že se bude jednat o další revoluci stejně jako u nové Zeldy a do určité míry i u nového Maria. Že Nintendo tentokrát využije svého podílu v Pokémon Company a zatlačí na Gamefreak, aby do Pokémoní formule více sáhli, překopali ji a výrazně rozšířili. A hlavně oživili svět, ve kterém se to bude odehrávat.
Je jasné, že skalním fandům, kteří to hrají už dvě dekády, asi stačí, že s každým dílem přibude pár desítek nových příšerek, pár nových útoků a obmění se kulisy. Mně to po dohrání dílů Y a Sun už rozhodně nestačí. Od nové hry bych chtěl, aby konečně měla smysluplný příběh, u kterého se nebude nudit hráč, kterému je více jak deset let. Přál bych si, aby se dobrodružství odehrávalo v živoucím světě, kde nestojí všichni jako paňáci na jednom místě a nemluví dokola pořád jen o Pokémonech. Aby tam lidé měli své životy. Aby měl příběh zvraty, konflikty, překvapení a dokonce - a já vím, že se to nesplní, nebyl tak černobílý.
Obávám se, že Gamefreak ví, že stačí všechno přemalovat do HD grafiky, přihodit deset nových (a pohříchu stále víc nesmyslných) příšerek a zase se toho prodá deset milionů.

Nahlásit nevhodný obsah

Pokémon Ultra Sun

  • Výrobce: Game Freak
  • Vydavatel: Nintendo
  • Žánr: RPG
  • Datum vydání: 17. 11. 2017
  • Platformy: 3DS