Grand Theft Auto V

Recenzovaná verze: PC
24. duben 2015 19:30 / Vojtěch Bednář / Recenze / Diskuze (49)

Související hra

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20887326
budik.11 napsal 11. 3. 2016 v 17.48

Ahoj, mám gta v a seká se mi to občas když jedu autem pri otočení létáni a vsechny detaily na normal a moje grafika je gtx 745 4Gb.

Nahlásit nevhodný obsah

20883013
daniel.kolich napsal 30. 12. 2015 v 16.25

Ahoj, po nainstalování hry z disků a spuštění přes GTA V launcher, se spustí social club ,začne loading a pak rámeček social clubu zčerná a dál se nic neděje.Prosím za radu , čím to může být.Díky

Nahlásit nevhodný obsah

5816151
PredsFanCZ napsal 6. 5. 2015 v 13.27

Já nevím. Nelíbí se mi, že ten příběh člověku nedá možnost nějak postavy či děj ovlivnit. Asi jsem v tomhle směru čekal daleko více. Žádne rozvíjení vztahů mezi postavami, žádné rozhodnutí, buď klenotnictví nebo malou banku, nic. Žádná možnost koupit si bydlení. Co mě úplně dostalo bylo, když jsem měl s Franklinem milion dolarů v prosperujících akciích, nádherný dům a nabušené auto a stejně s ním bylo jednáno jako s chudákem, který si nemůže vyskakovat nebo dokonce diktovat.
Auta se mi zdála až na rychlost všechna stejná, je prakticky skoro jedno jestli jedu v tom autě nebo v tomhle. Co mě neuvěřitelně štve je to, jak skoro každé bouchnutí s jiným autem končí smrtí člověka v onom autě, zatímco já nemám ani škrábnutí.
Hra je to zábavná, zbraní je hodně, aut taky ( i když z garáže mizí ) , ale dostatek je i nedostatků. Jak je možné, že když mě uhánějícího v rozbitém policejním voze honí desítky policistů, ztratí mě a když skolem nich projíždím jen okmažik po útěku, nepoznají mě? Jak je možné útect před nosem armádě v nákladním vlaku a později si v klidu vystoupit? Jak je možné vystřílet ve třech celý policejní sbor a pak z místa činu opět v klidu bez následků odejít?
Takových do očí bijících nesmyslů je tam mnoho a myslím, že tady má GTA velmi velké rezervy. Nevadilo by to, kdyby se hra tvářila jako arkáda, ale ona se tváří jako simulace zločinného života. A do té má tahle hra opravdu daleko.
Náhodná setkání jsou fajn. Ale stalo se mi, že jsem jednou při jízdě autem viděl dva chlápky jak se snaží znásilnit jednu slečnu. Vytáhnu okamžitě bouchačku a střílím. Co čert nechtěl, zabil jsem včetně těch dvou i tu slečnu. No bylo mi to líto, ale život jde dál. Tedy ne ten její. Ne? Ale ano, o pár hodin později jedu stejným místem znovu a tentokrát se mi povedlo zabít jen ty dva. Slečnu jsem odvezl domů a už jsem o ni neslyšel.
O golfu a tenisu nemluvě. Kolik hráčů, si to zkusí více než na pár minut? A jóga? Děláte si srandu?
Za mě 3,5/5

Editováno: 7. 05. 2015 v 14.12

Nahlásit nevhodný obsah

20875908
active1 napsal 5. 5. 2015 v 11.47

Kdby jste chtěli vědět jak vám to pošlape najaký grafice tak tady je seznam: http://www.grandtheftautov.cz/GTA_testg…

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 5. 5. 2015 v 10.25

Rajsigl.L: Tuto hru jsem koupil hlavně za účelem hrát multiplayer s přáteli. A jsem doslova nadšený. Ty nudné minihry jsou v mulťáku super a má to spoustu dalšího závody, survival, deathmatch, team deathmach, capture a heisty a mohl bych pokračovat dál. Pokud jsi dohrál kampaň a mise k ní, tak bez multiplayeru máš tak 40% dohráno :)

Nahlásit nevhodný obsah

2522744
Rajsigl.L napsal 3. 5. 2015 v 16.27

Jako článek pěkný. Po přečtení kdo to nemá, tak běžel do obchodu. Přidám teda pár řádků ode mne.
Hru jsem vyzvedl 14.4. měl jsem ji předobjednanou 3 roky. Po příchodů domů jsem začal instalaci a zděsil jsem se v obchodě a na chatu, kde říkali, že jim to dotahuje 6GB 50Kb/s což mne naštěstí nepotkalo a jelo mi to minimálně 2,5 Mb/s.
No a k hodnocení hry.
Grafika jako čekal jsem lepší. Všechno mám na maximum a stále mi zbývá 500Mb paměti v grafice a žádný grafický úžas jako tehdy u Crysis 3 jsem nezaznamenal. Prostě grafika paráda, ale asi jako u normálních podobných her, kde je fyzika lépe udělána jako Watch Dogs (parádní krytí), Dying Light (překážky žádný problem).
Za to u GTA 5, když chcete něco přeskočit, tak se rozsekáte o překážku před váma :) a většinou je o úsměvné. A našly by se další nedodělky.
Příběh to teda bylo velké zklamání. Celý jsem ho přejel i s vedlejšími misemi co se kde ukázaly za 50 hodin. U IV, Watch Dogs, Dying Light byl příběh delší a San Andreas jsem neměl vše přejeté ani za 100 hodin.
Co je nejhorší, že není co dělat dál mimo miniher.
Mohu sice zaútočit na vojenskou základnu, ale k čemu. Jediné s čím se dá dostat pryč je tank nebo buzzard a to je vše. V San Andreas jsem skoro pořád létal se stihačkou. Tady se s ní nedostanete ze základny a když ano což jde, protože rakety střelily do střechy hangáru a další nevystřelí, ale nastoupí stihačky a máte po srandě, protože nemáte žádnou obranu.
Navíc co je uděláno úplně proti hráčům je systém nakupování. Všechno stojí nehorázné miliony, které normálně (kromě burzy, kde musíte vědět kdy a kde akcie nakoupit - assasin mise pro Lestera) do dokončení hry nevyděláte. Auta si uložíte do garáže, ale místa je strašně málo, protože uložíte jen 6 aut. Ukradený tank do hangáru zaparkujete, ale začne hořet a neuloží se. Letadla sice ano, ale zase jen jedno a dalším ukradeným nebo koupeným se smaže. Uložené zůstanou jen koupené. V San Andreas jsem uložil do hangáru různých strojů co se vlezlo, ale v GTA 5 už není šance.

Další velké mínus je, že nejsou mise za hasiče, policajty, sanitku, kamiony. To mne bavilo po přejetí příběhu nejvíce. Jsou tady akorát mise za koupené budouvy, ale to jen většinou přivezete nějakou dodávku.
Auta a další stroje mimo mise nejsou interaktivní. Kdyby šel třeba otevřít lis popelářského auta, určitě by to našlo hodně využití :). Ve městě jsou sice stovky budov, ale vlezete max do 20 a to ani do svých koupených ne a to už je teda vrchol.
A dalo by se vykládat ještě dlouhou dobu o nedostatcích, kterých je hodně.
Např. rozloha nebude jak říkali, že stejně velká jako IV, San Andreas a Vice City dohromady. Je hodně podobná San Andreas a rozdíl je v tom, že lítáte pomaleji.
První pohled je taky tregedie. Všechno je citlivější, v noci tj jak levné noční vidění, jak se válíte po zemi, tak nevíte kde máte hlavu a patu. No nevím no. Používám ho akorát při míření přes optiku a to je ještě nic moc.

Abych to shrnul. Těšil jsem se na V neskutečně, ale absolutně R* nevyužili potencial. Na to že to vydali po 2 letech, tak se na to absolutně vykašlali.
Hra prostě vůbec nemotivuje dál hrát což mne hodně mrzí, protože jsem se na ni fakt nezkutečně těšil.

Multiplayer jsem zapnul jednou, protože to nemám s kým hrát. Kdyby někdo chtěl, tak si mne přidejte - Riddickl.

Editováno: 3. 05. 2015 v 16.38

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 27. 4. 2015 v 19.55

Drew7878: naopak nyní s registracemi už vis.možná se řešil níže offtopic, ale má to hlavu a patu :)

Nahlásit nevhodný obsah

20875587
Drew7878 napsal 27. 4. 2015 v 15.40

bares69: Jde mi o PC verzi. Na XONE to samozřejmě zjištěno už mám, ale jelikož se jedná o mojí nejoblíbenější hru vůbec, chci vědět, jak dopadla na každé platformě. Na různá fóra sice kouknout můžu, ale jde mi o princip. Jestli tu budu číst PC vs konzole, Skyrim nebo cokoli jiného je úplně jedno, protože každý normální člověk čeká, že když otevře článek o GTA V, budou tam informace o této hře a otevírá to za tím účelem.

Poslední dobou už vážně postrádám smysl vůbec nakukovat do diskuzí na hrej, protože je mi to k ničemu. A je to velká škoda, kluci tady dělají výbornou práci a řekl bych, že v ČR nemají konkurenci. Tohle mi bohužel ale můj dojem kazí.

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 27. 4. 2015 v 15.20

Drew7878: Není mi úplně jasné, jestli tedy chceš info o PC verzi nebo Xone.

Poku jde o PC, můžu tě odkázat na fóra R* nebo fórum na Steamu. Je mnohem rozumnější hledat aktuální info tam, než v diskuzi pod českou recenzí ;)

Pokud ti jde o stav na Xone, tak z vlastní zkušenosti, hra funguje hladce, vypadá velice dobře, krom online módu, ale to je neduh všech platforem.

Editováno: 27. 04. 2015 v 15.21

Nahlásit nevhodný obsah

20851515
NakasiPes napsal 27. 4. 2015 v 13.49

Pěkná recenze!

Nahlásit nevhodný obsah

20875587
Drew7878 napsal 27. 4. 2015 v 13.26

bares69: Já tuhle diskusi otevřel k tomu, abych se dozvěděl názor různých hráčů na GTA V na PC, protože sám jsem to hrál jenom na X360 a teď to plánuju i na XONE. Zajímá mě, jak to dopadlo s optimalizací, jaká je grafická stránka hry, jak se to ovládá na K+M a podobné věci. Spoustu z toho se dozvím v recenzi, ale mě zajímá i ta širší komunita. Pár věcných názorů tu je, ale jinak samej Skyrim. A vzhledem k tomu, že jsem se sem přišel dozvědět něco o PC verzi GTA V, je pro mě celkem jedno, jestli se mám probírat nesmyslnýma příspěvkama na téma PC vs konzole nebo příspěvkama o Skyrimu. Obojí má totiž pro mě informační hodnotu 0.

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 27. 4. 2015 v 12.09

Drew7878: Asi takhle, nevím o tom, že by někdo nadával na offtopic diskuze. Nadávalo se na nesmyslná témata typu "PC vs konzole", "Xone vs PS4" apod., která pak zabrala i desítky příspěvků a byla tu pořád dokola. Druhou věcí byly vulgární a urážlivé příspěvky, které z diskuzí opravdu dělali žumpu. Že někdo dojde v diskuzi k jiné hře? Klidně, když to bude inteligentně a nebude půlka diskuzí o "Skyrim vs GTA", je to fuk. :)

Nahlásit nevhodný obsah

20875587
Drew7878 napsal 27. 4. 2015 v 12.00

Je docela pěkné pozorovat jak ti, kteří nejvíce bojovali za diskusi pouze pro registrované kvůli tomu, že jsou pak diskuse často offtopic a vyskytují se tam akorát hloupí trollové a vyvolávají nesmyslné hádky, řeší u recenze GTA V Skyrim a sérii TES obecně.

Nahlásit nevhodný obsah

20863161
Tataboj napsal 27. 4. 2015 v 11.57

TBohdan: Grafická karta stojí několik desítek tisíc?

Nahlásit nevhodný obsah

3926087
TBohdan napsal 27. 4. 2015 v 10.45

"Ale s tím je, doufejme, konec!" wtf ? je mi jasne ze herni recenzenti maji vzdycky vykonne herni pc ale nejsem si jisty kolik lidi chce opravdu kazdy rok kupovat novy hardware za nekolik desitek tisic. Hloupa veta, hloupy nazor.

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 27. 4. 2015 v 10.17

Promo16: Nainstaluj si do Morrowindu Morrowind Overhaul - Sounds & Graphics. Kromě animací to pak vypadá docela slušně. Bůh ví, kdy a jestli vůbec Skywind vyjde, a kolik věcí, které dělaly Morrowind skvělý tam bude chybět (města jako exteriér, mnohem větší množství skillů, kouzel, brnění apod.).

Nahlásit nevhodný obsah

20874167
fortrens napsal 27. 4. 2015 v 09.50

Promo16: Zkus sledovat modifikaci Skywind :) Měl by to být Morrowind, který běží "v kabátu" Skyrimu.. Víc se dozvíš na jejich stránkách zde : https://tesrenewal.com/skywind-faq popřípadě koukni na Youtube, je tam gameplay z dema..
Doufám, že to chalpcům vyjde, protože se na to docela těším :)

Editováno: 27. 04. 2015 v 09.54

Nahlásit nevhodný obsah

20874536
Minstriel napsal 27. 4. 2015 v 08.54

Lukas31: Jestli budeš hrát mulťák, tak s kámošema hrajeme spolu heisty. Jestli chceš hrát s náma nic Minstriel1. Pak bych ti poslal ts.

Nahlásit nevhodný obsah

8405418
Renee napsal 26. 4. 2015 v 22.03

Mitsurugi: Taky mám Oblivion radši než Skyrim. Je už to ale nějaký ten pátek co jsem jednu z těch dvou zapnul, neboť je mám obě na PC, na kterém od koupě konzole odmítám hrát.

GTA jsem koupil víceméně z povinnosti, abych viděl z čeho jsou všichni tak zbláznění, příběh jsem dohrál, né že by mě to nebavilo, ale vehementně řešený Skyrim mě teda vzal víc. Možná proto že ve Skyrimu hraju za svoji postavu a né za Trevora kterého nesnáším každou buňkou v těle, Michaela kterého nesnáším jen hluboce od srdce a Franklina kterého bych jen zlehka proplesk. Obtížnost hry mi přišla vyloženě primitivní, kromě situací kdy jsem opakovaně házel T. pod vlak si nevybavuju že bych umřel. A po dohrání není co dělat. Multiplayer jde taky silně mimo mě. Zkusil jsem, než vyšly heisty, všechno co tam bylo, a nic mě nezaujalo. Tak jsem to vypnul a už to asi nezapnu.

Takže to máme, krásně vypadající hru s přiměřeně velkým světem, ve kterém se dá "blbnout". Připomenu Just Cause 2, kde se dá blbnout v mnohem větším kalibru a svět dle mého názoru vypadá taky velmi vymazleně. GTA si cením jako (asi) zakladatele open-world her, ale Saints Row a Just Cause série je u mě o stupínek, resp. dva stupínky výš. (ale uznávám že srovnávám těžko srovnávatelné)

Nahlásit nevhodný obsah

20873527
Lukas31 napsal 26. 4. 2015 v 21.29

Znate ten pocit, kdy potrebujete sdelit svoje dojmy ke hre, ale to nejde. jelikoz ve Vasem okoli neni nikdo tak zapaleny, aby mohl debatovat na poli az filozofickem o fenomenu jako je GTA 5? Pak uz jen zbyva navstivit svoje oblibene stranky o hrach a v diskuzi pod recenzi vyse zminovaneho klenotu, zanechat par radku.

Kdyz pominu fakt, ze samotne blaho z pocitu prvniho spusteni Grand theft auto V bylo posunuto o 24 hodin (jelikoz existuje takova sikovana vecicka jako Social club), a to proto, ze jsem mel tu drzost nechat zapnuty antivir, dalsi radky budu venovat superlativum. Primarne bych rad vyzdvihl grafickou stranku hry, ktera je dle meho nazoru v case a miste v cele serii GTA na prvni pozici. Obecne jsem mel vzdy z vizualniho kabatku teto serie pocit rozpacity a az celkovy dojem me presvedcil o krase hry. To se ovsem o poslednim dile rici neda, protoze po prvnim spusteni jsem vedel, ze to na co koukam je klenot nehlede na cokoli jineho. Druhym bodem je pochvala optimalizace, jelikoz jak vime ne vzdy to dopada pozitivne, ba co hure, nekdy i tragicky (viz Assassin's creed unity). GTA v tomto ohledu exceluje a na plne detaily muj tri roky stary pocitac vesele zvlada. Treti pozitivum venuji samotne hre. Nemam nahrano mnoho, ale uz ted vim, ze duch je to co dela hru vyjimecnou. Ve srovnani s ostanimi tituly, mestskymi akcemi podobneho typu, je Grand theft auto V nekde o mnoho dale. Vsemu co sleduje verite a od postav pocinaje, pres pribehy, vedlejsi aktivity az po samotnou existenci univerza teto mestske akce konce, vite ze to jde i jinak. Muze to mit dusi. Doufam, ze mi stejny optimismus zustane i po dohrani hry. Zatim si pribeh setrim, jelikoz mi nejmenovany herni obchod jeste dluzi cestinu, kterou jako predobjednatel mozna ani nedostanu (hloupe vidte?).
Secteno podtrzeno, za me take 5 z 5.
V zaveru zravim celou redakci, jen tak dal a doufam, ze jsem Vam temito radky, byt jen z mikroskopicke perspektivy, nefusoval do prace!

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 26. 4. 2015 v 19.36

Mitsurugi: Neměl jsem v úmyslu tě nijak urážet, jsi tedy asi velmi náročný hráč :)

Mně osobně se příběhy ve Skyrimu líbí, jsem fanda fantasy a neexistuje moc her, které by daly člověku takovou dávku svobody v propracovaném fantasy universu (TES skutečně považuji za propracovaný svět, proto mě uráží, že na něj ESO tak trochu kašle).

Editováno: 26. 04. 2015 v 19.41

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 26. 4. 2015 v 19.20

pepsican: Za těch 100+ hodin jsem hlavní příběhovou linku dohrál jenom jednou. Můj problém není pouze s příběhem, ale taky s vedlejšími úkoly. Jinak roleplaying postavy je samozřejmost, to dělám v každém RPG.

Editováno: 26. 04. 2015 v 19.22

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 26. 4. 2015 v 19.17

fortrens: No, na konzolích se nepočítají, ale pokud je budeme počítat, tak ano, módy dokáží ze Skyrimu udělat slušnou hru i pro mě.

Nahlásit nevhodný obsah

20874167
fortrens napsal 26. 4. 2015 v 19.11

Mitsurugi: Přiznávám, že některé questy byly v Oblivionu skvělé a to hlavně v Temném Bratrstvu, na to Skyrim opravdu neměl. Ale co se týče nápaditosti a celkově zajímavosti questů, tak vede určitě Morrowind (vím, že jsme se o Morrowindu nebavili) x) No, co si budeme povídat, Morrowind je pro mě stále nepřekonán, ale nemůžu říct, že by se mi Skyrim nelíbil, rád jsem si ho zahrál a nenudil mě :) Určitě to neni nejlepší RPG, ale nikdo nemůže tvrdit, že šlo o nějaký propadák. (modifikace se počítají, jelikož je jim hra plně otevřena)

Editováno: 26. 04. 2015 v 19.12

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 26. 4. 2015 v 18.50

bares69: Ve Skyrimu mám něco přes 100 hodin, dokonce jsem byl jeho velký fanboy. Ale čím déle jsem ho hrál tím více jsem si uvědomoval, jak moc je tam promarněného potenciálu. Nechápu, proč nedokážeš pochopit, že od hry chci kvalitní příběh, kvalitní combat a zajímavý obsah. Skyrim nenabízí ani jedno. Jediná jeho výhoda je množství obsahu, takže méně náročný hráč se tam může zabavit na pořádnou dobu. Jo a taky blbnutí s módy, to se mi tam asi líbilo nejvíc :D

Jinak tvoje hypotéza o tom, že ve hře která mě nevede za ruku nevím co dělat je naprostá hovadina a dokonce mě to i trochu uráží. Ve Skyrimu jsem udělal většinu questů, v Morrowindu a Oblivionu taky, Mordor jsem dohrál na 100%, AC 1 a 2 taky, v Inquisitionu jsem se dostal tak do poloviny hry, s tím, že každou lokaci kterou jsem navštívil jsem kompletně vyčistil, Saints Row 3 a 4 jsem dohrál na 100%, oba Prototypy taky, všechny Fallouty taky, Dark Souls je jedna z mých nejoblíbenějších her vůbec a tak bych mohl pokračovat. Jak vidíš, tak vím co v otevřené hře dělat.

V singlu GTA V vážně není moc co dělat, jasně je tam spousta aktivit, ale nepřijdou mi moc zajímavé (tím myslím ty všemožné závody, sporty apod., ne Strangers & Freaks mise, ty jsou v pořádku). A pak samozřejmě můžeš jenom tak střílet a jezdit po městě, ale to rychle omrzí.
Mimochodem AC se mi líbilo, dokud to nezačalo být pokaždé to samé, Mordor není trash a dokonce mě i baví, akorát k němu mám své výhrady.

fortrens: Oblivion má prakticky stejné problémy jako Skyrim, ale narozdíl od Skyrimu má aspoň některé zajímavé questy. Rozhodně jsem nechtěl tvrdit, že Oblivion je nějaký zázrak, ale pořád je o fous lepší než Skyrim.
A proč bych nemohl srovnávat Skyrim s New Vegas? Obě jsou open-world RPG a ve své podstatě se liší akorát combatem. Čím to je, že New Vegas je jedna z mých nejoblíbenějších her, ale Skyrim nesnáším?
New Vegas má atmosféru, má podstatně lepší postavy, dialogy a příběh, má možnost volby v příběhu a i combat mě tam baví víc (i když jenom kvůli V.A.T.S.).

Editováno: 26. 04. 2015 v 18.59

Nahlásit nevhodný obsah

20869615
Merengues napsal 26. 4. 2015 v 18.49

No tak jste se konečně dočkali :-) Ale už bych konečně uvítal pořádné dlc (a chtělo by to něco ve stylu Ballad of Gay Tony, to bylo to nejlepší dlc co jsem hrál).

Nahlásit nevhodný obsah

20867714
Marden napsal 26. 4. 2015 v 18.09

Tak jsem neodolal a o víkendu pořídil a začal hrát. Mám tam 20 hodin v singlu a vypadá to, že se blížím konci hlavní dějové linky.

Upřímně se nedivím, že to vyhrálo tolik cen. Po GTA4, které mě úplně nenadchlo, je toto naprostá bomba.

O technické stránce by se dalo mluvit dlouho díky množství detailů, které jsou možná i jinde, ale tady jsou pěkně pohromadě a velmi propracované.

Příběh je solidní, nic z čeho si sednete na zadek, ale mě zabavil. Zaměření na velké loupeže byl správný krok. Hra je spíš o dialozích a ty byly na špičkové úrovni.

(Asi by to byla moje hra roku, ale kdyby jsem se k ní mohl dostat v roce 2013. Myslím, že výhry za dva roky je dost pro jednu hru.)

Editováno: 26. 04. 2015 v 18.13

Nahlásit nevhodný obsah

20874167
fortrens napsal 26. 4. 2015 v 17.15

Mitsurugi: Prosimtě, co Oblivion poráží ? Ten dokázal porazit jen sám sebe :) Bez módu to bylo tak tupé, že to ani nebylo možné. Mně přijde, že jsi nehrál ani jednu hru ze série TES. Píšeš blbosti a nebo jsi to někde vyčetl ? :)
A New Vegas bych opravdu se Skyrimem nesrovnával, tam jsi úplně mimo.

Editováno: 26. 04. 2015 v 17.17

Nahlásit nevhodný obsah

20859114
bares69 napsal 26. 4. 2015 v 16.55

Mitsurugi: Když tak čtu, tak asi vím, kde je tvůj problém - ty prostě nechápeš filosofii O-W her. Nechápeš, jak může někdo v otevřeném světě jen tak blbnout a když tě hra nevede od bodu A k bodu B nechápeš, co tam máš dělat. Máš asi docela problém s herním mainstreamem. Tvůj pohled: DA:I - odpad, Skyrim - odpad, GTA - není tam co dělat, Mordor - odpad, AC - odpad.
Promiň, ale se Skyrimem, jsi úplně mimo, buď jsi ho nehrál, nebo prostě nechápeš, jak se hraje, stejně jako Zdeněk prostě nechápe filosofii FC a nemůže mu přijít na chuť. ;)

Editováno: 26. 04. 2015 v 17.32

Nahlásit nevhodný obsah

20847380
Mitsurugi napsal 26. 4. 2015 v 15.42

bares69: Lidé tráví stovky hodin v generickém odpadu jako je Dragon Age Inquisition. Jediné co to dokazuje je akorát to, že většina lidí je hodně nenáročná. Navíc nebýt módů, tak je Skyrim dávno mrtvý.
Skyrim není úžasná hra ani na svojí dobu, Morrowind, Oblivion, nebo třeba New Vegas ho porážejí v jeho vlastním žánru.

Renee: Vážně? Příběh nevím, GTA jsem ještě nedohrál, postavy a rozhovory jsou zatím nesrovnatelně zajímavější, combat je klasická TPS, ale pořád lepší než ta Skyrimovská zrůdnost, grafika i engine jsou podstatně lepší, velikost nevím, hra má stabilní obtížnostní křivku a mnohem méně bugů. Ten zbytek se nedá moc srovnávat, v GTA neprolézáš dungeony.
Jinak v GTA singlu není kromě příběhu moc co dělat, vedlejší aktivity jsou meh, takže se nedivím, že jsi to dohrál jenom jednou.

Nahlásit nevhodný obsah

Grand Theft Auto V

  • Výrobce: Rockstar Games
  • Vydavatel: Rockstar Games
  • Žánr: 3rd person akce
  • Datum vydání: 14. 04. 2015
  • Platformy: PC, PS3, Xbox 360, PS4, XOne