Diablo III Eternal Collection Switch

Recenzovaná verze: Switch
6. listopad 2018 13:30 / Pavel Makal / Recenze / Diskuze (2)

Související hra

Související články

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20876350
Ocelotr NN napsal 8. 11. 2018 v 12.30

Switch je lákadlo, možná i větší než PS4, ale jelikož jsem včera poprvé zažil, jak jednoduše a nečekaně lze rozbít LCD display na mnohem menším iPhone, tak asi ne.

Pamatuje někdo první chytrý telefony (myslim že iphone 1) ? Kde sklo a ta část co snímá pohyb byly odděleny, takže si stačilo koupit u místního sklenáře sklo odpovídající velikosti a místo tisíců to stálo 30 korun ? Tuším že Samsung to první začal dělat neoddělitelný. Customers first.

Back on Topic. Když tady byla včera novinka na téma "Blizzard nerozumí hráčům" , tak i třeba PCčkáři by uvítali ALWAYS OFFLINE Diablo III. Obvzláště potom co nás leta Blizzard krmil tím, co všechno servery v Diablu III počítají a jak je server část a stáhnutá část na PC neoddělitelná a najednou se to ukázalo jako kecy. Proč prostě neříct je to protipirátská ochrana ? A i když je Battle.net možná jednou z nejlepších služeb v online světě, někdy si člověk nezahraje, i kdyby se rozkrájel.

Editováno: 8. 11. 2018 v 12.40

Nahlásit nevhodný obsah

4353507
sstrider napsal 6. 11. 2018 v 16.06

V sobotu jsem si koupil Switch s Diablo III edicí. Stylová záležitost. Co se týče samotného hraní, tak v handheldovém modu je to docela utrpení: malý tmavý displej, kdy moje hrdnika v podstatě chodí poslepu. malé fonty písma, práce s inventářem vopruz. Takže za mne: Handheld je super na Crashe bandicoota a Machinarium, ale Diablo hraji na telce (s tím, že oba joy-con mám volně v ruce (na bazmek, který dodávají v krabici zvysoka se*u)

Nahlásit nevhodný obsah

Diablo 3

  • Výrobce: Blizzard Entertainment
  • Vydavatel: Activision
  • Žánr: RPG
  • Datum vydání: 02. 11. 2018