Burnout Paradise Remastered

Recenzovaná verze: Xbox One
20. březen 2018 14:45 / Jaromír Möwald / Recenze / Diskuze (2)

Související hra

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20908924
Miami Vice napsal 21. 3. 2018 v 02.28

"Mimochodem, ano, Avril Lavigne a její Girlfriend, nejlepší song, který se kdy objevil na soundtracku k jakékoliv hře, zde nechybí."

Jo, jo pamatuju a vždycky jsem si říkal, že je ten song v týhle hře úplně mimo mísu. Kdyby ho radši zařadili do Nonstop Pop v GTA, tak udělaj líp, ale Criterion není Rockstar holt. Mně se dost líbilo Cities in Dust od Junkie XL feat. Lauren Rocket.

A máš pravdu Jardo v tom, že nic podobnýho natož stejnýho se v dnešní době už nedělá a přitom by to mnoho z nás uvítalo. Vzpomínám si, že Burnout: Paradise tenkrát koketoval s myšlenkou, že by ty auta šlo při kolizích úplně rozervat na dvě půlky, ale nakonec z toho sešlo. No nebyla by pecka, kdyby pro příští generaci konzolí vznikl úplně novej Burnout s nikdy předtím neviděnou mírou poškození, že by se i testovacím figurínám svíral strachy zadek!?

Taky jsi v tý recenzi správně vypíchl, že i přes tu vražednou rychlost to má hráč vždy plně pod kontrolou. Často jsem jen tak v autě anebo na motorce dokolečka objížděl celý město pod plným plynem, ale na autě ani škrábanec. Tempo, že by i Semir Gerkhan tajil dech, ale já sám v klidu a jen jsem si pobrukoval zrovna hrající song. Dokonce i tu Avril!!

Nahlásit nevhodný obsah

20845348
Lahva napsal 20. 3. 2018 v 16.05

Nostalgie. Počkám ale na PS+.. :D

Nahlásit nevhodný obsah

Burnout Paradise Remastered

  • Výrobce: Criterion Games
  • Vydavatel: EA
  • Žánr: Akční závody
  • Datum vydání: 16. 03. 2018
  • Platformy: XOne, PC, PS4