Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz

Podcasty

Dotazy do našich podcastů zasílejte na e-mail podcast@hrej.cz, před odesláním e-mailu si nezapomeňte pročíst FAQ, často správnou odpověď naleznete právě zde. Ostatní náměty, připomínky, nápady a emoce napište do diskuze.

24. 02. 2006 v 18.30 / 25 minut

Jaké texty napsali ve svém životě redaktoři Hrej.cz jako první? Jaký vztah je mezi švédskou mafií, herním průmyslem a automobilkou Ferrari? Jak vypadá virtuální konflikt mezi Čínou a Koreou? A proč se nezúčastnil natáčení hPodu Lukáš Grygar? To a mnohem více se dozvíte v novém podcastu serveru Hrej.cz!

Debatující: Pavel Dobrovský, Petr Bulíř, Farid Starman, Radek Friedrich, Martin Bach

Stáhnout (17 MB)

17. 02. 2006 v 19.05 / 24 minut

Debata nad počítačovými hrami v našem podcastu se tentokrát koncentruje na připravované hry Transformers, Oblivion nebo Sam & Max. Dozvíte se zajímavé drby nejen z herního světa, ale také z redakce Hrej.cz. Tentokrát chybí redakční vtipálek Petr Bulíř, kterého nahradil Martin "Kmotr" Bach.

Debatující: Pavel Dobrovský, Lukáš Grygar, Farid Starman, Radek Friedrich, Martin Bach

Stáhnout (16 MB)

10. 02. 2006 v 18.10 / 24 minut

Opět jsme zasedli k redakčnímu stolu a probrali ty nejzajímavější události, k nimž došlo na herní scéně v uplynulém týdnu. Mezi hlavní témata patří (překvapivě) World of Warcraft, Bill Gates, svetr a chřipka Lukáše Grygara, oznámení Resident Evil 4 pro PC a tak dále. hPod slaví první měsíc své existence!

Debatující: Pavel Dobrovský, Lukáš Grygar, Farid Starman, Radek Friedrich, Petr Bulíř

Stáhnout (17 MB)

3. 02. 2006 v 18.55 / 19 minut

Nový účastník diskuse Radek Friedrich povyprávěl o svém pohnutém životě s World of Warcraft. Další témata: Gun a protesty indiánů, MMO od Johna Romera, problémy Take 2 a Leonardo da Vinci.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Lukáš Grygar, Petr Bulíř, Radek Friedrich

Stáhnout (13 MB)

27. 01. 2006 v 20.20 / 20 minut

se mezi jinými věnuje hrám Heroes of Might & Magic V, 24: The Game, Dungeons and Dragons Online anebo si popovídáme o filmově-herním hitu King Kong, který je sice z hráčského hlediska pasé, ale Petr Bulíř k němu má nejednu připomínku. Před tím, než se zaposloucháte, chceme se omluvit za sníženou kvalitu záznamu způsobenou používáním nového nahrávacího hardwaru – nebyl tak dobrý, jak jsme si mysleli. V dalších dílech se něco podobného samozřejmě nebude opakovat.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Lukáš Grygar, Petr Bulíř, Tomáš Krajča

Stáhnout (15 MB)

20. 01. 2006 v 20.00 / 20 minut

Historicky první díl našeho podcastového vysílání hPod. Hned poprvé jsme si vzali na paškál těžký kalibr - konzolovou 3D akci Black, oznámení nového Medal of Honor a konečně i povídání o nejlépe a nejhůře hodnocených hrách v recenzích Hrej v týdnu mezi 13. a 20. lednem.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Lukáš Grygar, Petr Bulíř

Stáhnout (15 MB)