Podcasty

Dotazy do našich podcastů zasílejte na e-mail podcast@hrej.cz, před odesláním e-mailu si nezapomeňte pročíst FAQ, často správnou odpověď naleznete právě zde. Ostatní náměty, připomínky, nápady a emoce napište do diskuze.

28. 04. 2006 v 00.00 / 29 minut

Na druhou kolej dorazil opožděný patnáctý podcast, který byste ovšem neměli minout, pokud vás zajímá datadisk k World of Warcraft, oznámení hry podle díla Franze Kafky a chystaná netradiční onlinovka Soccer Fury. Samozřejmě dojde i na tentokrát hojné dotazy čtenářů a nechybí ani zdravá politická agitace!

Debatující: Pavel Dobrovský, Martin Bach, Radek Friedrich, Lukáš Grygar, Petr Poláček, Farid Starman

Stáhnout (19 MB)

21. 04. 2006 v 00.00 / 33 minut

Na jarní počasí zareagovali redaktoři Hrej.cz prozaicky: jsou z přemíry tepla unavení. Ve čtrnáctém podcastu můžete společně s nimi usnout u novinek z oblasti herně-filmového průmyslu, zasmát se u malátných odpovědí na otázky čtenářů a zjistit, co přesně považují za zajímavé v nikdy se nezastavujícím světě počítačových her.

Debatující: Pavel Dobrovský, Martin Bach, Lukáš Grygar, Lukáš Codr, Farid Starman

Stáhnout (15 MB)

14. 04. 2006 v 00.00 / 34 minut

Neblahé číslo třináct za hPodem se naštěstí neprojevilo na psychickém zdraví jeho účastníků, kteří se sešli v hojném počtu společně s Petrem Poláčkem (Sleepless), kmenovým autorem našeho serveru. Řeč se stočila na případné pokračování Realms of Arkania, betu Tabuly Rasy, francouzské a japonské lekce na PSP a řadu dalších témat. Samozřejmě jsme nezapomněli na dotazy čtenářů. Poslouchejte! Bděte!

Debatující: Farid Starman, Lukáš Grygar, Pavel Dobrovský, Martin Bach, Petr Poláček, Radek Friedrich

Stáhnout (15 MB)

7. 04. 2006 v 00.00 / 24 minut

Do podcastu zaskočil po delší době Petr Bulíř a poprvé nás navštívil Dan Vávra, autor české hry Mafie. Společně s ostatními probrali, jak je možné, že studio Lionhead bylo odkoupeno Microsoftem, zodpověděli na dotazy čtenářů a v debatě se odchýlili zcela mimo samotná témata. Doufáme, že se vám první host v podcastu bude zamlouvat.

Debatující: Farid Starman, Petr Bulíř, Dan Vávra, Lukáš Grygar, Pavel Dobrovský

Stáhnout (16 MB)

31. 03. 2006 v 21.00 / 32 minut

Matador Pavel Dobrovský si odskočil do rodné Plzně a tak měly myši pré - v jinak standardní sestavě jsme rozebrali nový projekt Bioware, proklepli naděje vkládané do návratu Sensible Socceru a nového Broken Swordu, a samozřejmě nevynechali šanci sdělit vám své stále žhavé dojmy z Oblivionu. A možná přijde i Draken!

Debatující: Martin Bach, Radek Friedrich, Farid Starman, Lukáš Grygar, Ondřej Průša

Stáhnout (14 MB)

24. 03. 2006 v 00.00 / 40 minut

Desátý hPod vás překvapí nejen obsahem, ale především délkou - celých čtyřicet minut! Debatujeme tentokrát o personálních problémech her Star Wars Galaxies a Neverwinter Nights, o datadisku k World of Warcraft, o ceně vývoje Godfathera a nenadále i o člověku, který dokáže přečůrat autobus.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Radek Friedrich, Martin Bach, Jan Horčík

Stáhnout (18 MB)

17. 03. 2006 v 00.00 / 22 minut

Celých šest lidí se sešlo v páteční poledne, aby probrali novinky v herním světě a nezávazně si popovídali o svých - i cizích - životech. Pakliže se chcete dozvědět o šílenství jménem PS3 nebo si zjistit, zda máte stejný hudební vkus jako Lukáš Codr, neváhejte a stahujte.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Radek Friedrich, Pavel Prouza, Tomáš Krajča, Lukáš Codr

Stáhnout (14 MB)

10. 03. 2006 v 00.00 / 25 minut

Osmý díl vašeho oblíbeného podcastu shrnuje herní novinky posledního týdne. Dozvíte se o ultimátním simulátoru ping-pongu od Rockstar Games, o ocenění herních vývojářů francouzským ministrem kultury a zodpovíme na otázky, které jste nám během týdne naposílali. Kvalita zvuku je poněkud nižší z důvodů neplánované změny nahrávacího hardwaru.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Lukáš Grygar, Pavel Prouza

Stáhnout (17 MB)

3. 03. 2006 v 19.35 / 20 minut

V sedmém hPodu přicházíme s novou znělkou, uvádíme volební program Petra Bulíře, mluvíme o Tomb Raider: Legend a Spore a odpovídáme na dotazy posluchačů.

Debatující: Pavel Dobrovský, Petr Bulíř, Farid Starman, Lukáš Grygar, Martin Bach

Stáhnout (13 MB)

24. 02. 2006 v 18.30 / 25 minut

Jaké texty napsali ve svém životě redaktoři Hrej.cz jako první? Jaký vztah je mezi švédskou mafií, herním průmyslem a automobilkou Ferrari? Jak vypadá virtuální konflikt mezi Čínou a Koreou? A proč se nezúčastnil natáčení hPodu Lukáš Grygar? To a mnohem více se dozvíte v novém podcastu serveru Hrej.cz!

Debatující: Pavel Dobrovský, Petr Bulíř, Farid Starman, Radek Friedrich, Martin Bach

Stáhnout (17 MB)

17. 02. 2006 v 19.05 / 24 minut

Debata nad počítačovými hrami v našem podcastu se tentokrát koncentruje na připravované hry Transformers, Oblivion nebo Sam & Max. Dozvíte se zajímavé drby nejen z herního světa, ale také z redakce Hrej.cz. Tentokrát chybí redakční vtipálek Petr Bulíř, kterého nahradil Martin "Kmotr" Bach.

Debatující: Pavel Dobrovský, Lukáš Grygar, Farid Starman, Radek Friedrich, Martin Bach

Stáhnout (16 MB)

10. 02. 2006 v 18.10 / 24 minut

Opět jsme zasedli k redakčnímu stolu a probrali ty nejzajímavější události, k nimž došlo na herní scéně v uplynulém týdnu. Mezi hlavní témata patří (překvapivě) World of Warcraft, Bill Gates, svetr a chřipka Lukáše Grygara, oznámení Resident Evil 4 pro PC a tak dále. hPod slaví první měsíc své existence!

Debatující: Pavel Dobrovský, Lukáš Grygar, Farid Starman, Radek Friedrich, Petr Bulíř

Stáhnout (17 MB)

3. 02. 2006 v 18.55 / 19 minut

Nový účastník diskuse Radek Friedrich povyprávěl o svém pohnutém životě s World of Warcraft. Další témata: Gun a protesty indiánů, MMO od Johna Romera, problémy Take 2 a Leonardo da Vinci.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Lukáš Grygar, Petr Bulíř, Radek Friedrich

Stáhnout (13 MB)

27. 01. 2006 v 20.20 / 20 minut

se mezi jinými věnuje hrám Heroes of Might & Magic V, 24: The Game, Dungeons and Dragons Online anebo si popovídáme o filmově-herním hitu King Kong, který je sice z hráčského hlediska pasé, ale Petr Bulíř k němu má nejednu připomínku. Před tím, než se zaposloucháte, chceme se omluvit za sníženou kvalitu záznamu způsobenou používáním nového nahrávacího hardwaru – nebyl tak dobrý, jak jsme si mysleli. V dalších dílech se něco podobného samozřejmě nebude opakovat.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Lukáš Grygar, Petr Bulíř, Tomáš Krajča

Stáhnout (15 MB)

20. 01. 2006 v 20.00 / 20 minut

Historicky první díl našeho podcastového vysílání hPod. Hned poprvé jsme si vzali na paškál těžký kalibr - konzolovou 3D akci Black, oznámení nového Medal of Honor a konečně i povídání o nejlépe a nejhůře hodnocených hrách v recenzích Hrej v týdnu mezi 13. a 20. lednem.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Lukáš Grygar, Petr Bulíř

Stáhnout (15 MB)