Podcasty

Dotazy do našich podcastů zasílejte na e-mail podcast@hrej.cz, před odesláním e-mailu si nezapomeňte pročíst FAQ, často správnou odpověď naleznete právě zde. Ostatní náměty, připomínky, nápady a emoce napište do diskuze.

18. 08. 2006 v 16.50 / 43 minut

Nová hra autorky Gabriel Knighta / Nová hra autora Elite / Budoucnost ATARI / Konec Grid Wars / Investigativní žurnalistika Petra Poláčka / Zpěv Petra Poláčka / Soutěž o Prey! / Fakt! / Jak se stát herním recenzentem?

Debatující: Pavel Dobrovský, Martin Bach, Lukáš Grygar, Radek Friedrich, Petr Poláček

Stáhnout (24 MB)

11. 08. 2006 v 17.50 / 56 minut

Debutant zfilmuje Halo / Battlestar Galactica na Live Arcade / Spore odložena / Duran Duran v Second Life / Prince Of Persia bude na Wii / Máme logo! / Legendární historka ze Star Wars Galaxies / Pravidelné rubriky

Debatující: Farid Starman, Pavel Dobrovský, Petr Poláček, Lukáš Grygar, Martin Bach

Stáhnout (32 MB)

4. 08. 2006 v 19.00 / 37 minut

Reforma E3 / Vyhořelí vývojáři / Billboardy v Anarchy Online / Prey míří na filmová plátna? / Electroplankton - zajímavý nápad nebo hloupost? / Čtenářské dotazy / Soutěž

Debatující: Pavel Dobrovský, Petr Poláček, Lukáš Grygar, Radek Friedrich, Farid Starman

Stáhnout (20 MB)

28. 07. 2006 v 12.00 / 32 minut

Křeslo pro hosta / Pirátské hry / Playstation jako počítač? / Interaktivní hudba / Psát o hrách jinak?

Debatující: Farid Starman, Pavel Dobrovský, Lukáš Grygar, Martin Bach, Petr Poláček, František Fuka

Stáhnout (18 MB)

21. 07. 2006 v 12.00 / 35 minut

Dánská hra o životě Andersena / Clive Barker a Jericho / Nezávislá hra Kudos / Vyhrajte 10 000$ v pinballu! / Remake Jagged Alliance 2? / Zombies ve hrách / ATARI rozprodává licence / Pravidelné rubriky / Vše v MP3
80 kbps

Debatující: Pavel Dobrovský, Radek Friedrich, Farid Starman, Petr Poláček, Lukáš Grygar, Martin Bach

Stáhnout (20 MB)

14. 07. 2006 v 19.15 / 45 minut

Rasistická reklama na PSP / Romero a online hry? / Modulace hlasu / Dovolená Radka Friedricha / EA na Nintendu / Handheld od Microsoftu? / Faux pas Petera Moorea / Krádež zdrojáku Hellgate: London / Otřesy v Rockstaru / Soutěž o Warlords / Vše v MP3
80 kbps

Debatující: Farid Starman, Pavel Dobrovský, Martin Bach, Lukáš Grygar, Petr Poláček, Radek Friedrich

Stáhnout (25 MB)

7. 07. 2006 v 17.00 / 50 minut

Nová závislost Petra Bulíře / Dark Star One / George W. Bush a Nintendo DS Lite / Wes Craven chce dělat hru / Blizzard se zajímá o Wii? / Dá se hrát na konzoli MMORPG? / Mythic se spojil s vývojáři Ultima Online / Hra na drogové dealera zrušena / řada dalších novinek / Soutěž o dárkové kombo herních předmětů / Dotazy posluchačů / skladba Alexe Mauera z www.8bitpeoples.com / Vše v MP3
80 kbps

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Lukáš Grygar, Martin Bach, Petr Poláček, Petr Bulíř

Stáhnout (28 MB)

30. 06. 2006 v 20.47 / 50 minut

Demo Prey / Projevuje se ve hrách národnost autorů? / PlayStation 1 hry pro PSP / Zaplaťte vývoj hry z vlastní kapsy / Koutek Farida Starmana: výroky Kena Kutaragiho / Statistiky ze Steam / Pozvánka: Film Renesance a tvůrce Second Life v Praze / Prohlížeč Opera pro Nintendo DS / Dotazy posluchačů / Soutěž o Prince of Persia: Sands of Time / Luxusní metalová skladba kytaristy z www.vertexguy.com

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Petr Poláček, Pavel Prouza

Stáhnout (19 MB)

23. 06. 2006 v 16.50 / 40 minut

Onlinovky, handheldy, vedro a fotbal - hlavní témata třiadvacátého podcastu, jehož zvuková kvalita bohužel není optimální a tak ji prosíme omluvte. Odměnou za vaši shovívavost budou mimojiné informace, komu fandit na mistrovství světa, když našim už to moc nepomůže, a že psi hrají hry skoro stejně dobře, jako lidé.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Martin Bach, Pavel Prouza, Petr Poláček, Lukáš Grygar

Stáhnout (18 MB)

16. 06. 2006 v 16.40 / 44 minut

Dvaadvacátý podcast si bere na mušku především Conana a jeho chystaný nájezd na monitory počítačů i plátna kin. A v kině zůstáváme i nadále, ve společnosti věčného Uwe Bolla, Silent Hillu, nebo třeba případné adaptace Half-Life 2. A jistě si nenechte ujít hádku na téma Gothic!

Debatující: Farid Starman, Pavel Dobrovský, Radek Friedrich, Lukáš Grygar, Petr Poláček

Stáhnout (20 MB)

9. 06. 2006 v 17.05 / 50 minut

Nekonečný hPod - tak můžete pojmenovat neuvěřitelnou páteční padesáti minutovku, ve které se redaktoři Hrej.cz baví o nejnovějších trendech, fámách, skandálech a novinkách na herním poli. Mimojiné přijde řeč na konzole nové generace, mírně se šolíchneme o Uwe Bolla a samozřejmě odpovíme na všechny otázky, které jste nám naposílali.

Debatující: Farid Starman, Pavel Dobrovský, Radek Friedrich, Lukáš Grygar, Petr Poláček, Tomáš Krajča, Pavel Prouza

Stáhnout (22 MB)

2. 06. 2006 v 21.00 / 46 minut

Kulatý dvacátý podcast se kulatě točí kolem ústředního tématu - hříchů herní novinařiny. Pozvali jsme si "levelegendu" Honzu Herodese, aby do debaty vnesl i pohled druhé strany, ale zkrátka samozřejmě nepřijdou ani aktuální novinky jako třeba tajný projekt Irrational Games nebo hra, která nakrkla venezuelského prezidenta.

Debatující: Farid Starman, Martin Bach, Pavel Dobrovský, Lukáš Grygar, Petr Poláček, Jan Herodes

Stáhnout (20 MB)

26. 05. 2006 v 00.00 / 41 minut

Z domova Toma Cruise! Málem zastřelený hráč World of Warcraft! Sony brojí proti bazarům! Bude hra Lost dobrá?! John Carmack zavrhuje PC! Spoustu dalších novinek a veselých výlevů redaktorů Hrej.cz se dozvíte v nejnovějším hPodu!

Debatující: Martin Bach, Pavel Dobrovský, Farid Starman, Radek Friedrich, Petr Poláček, Lukáš Grygar

Stáhnout (18 MB)

19. 05. 2006 v 00.00 / 32 minut

Poétrojkový podcast se pochopitelně věnuje tomu, co nás na výstavě zaujalo, jestli jsou to spíš tituly Nintenda nebo Sony, ale zkrátka nepřijdou ani další zprávy, čtenářské dotazy, už pravidelná soutěž a samozřejmě něco důvtipných komentářů od tentokrát hojného počtu zůčastněných diskutérů.

Debatující: Pavel Dobrovský, Farid Starman, Radek Friedrich, Petr Poláček, Lukáš Grygar, Petr Bulíř

Stáhnout (14 MB)

12. 05. 2006 v 00.00 / 42 minut

Začíná být pravidlem, že čas od času jsou podcastové pátky prokleté. Tentokrát s námi odmítnul spolupracovat Skype a místo živé debaty s naší výpravou v Los Angeles jsme museli tradičně zaimprovizovat a výsledkem je velmi nekonvenční podcast, který by ovšem bylo katastrofální chybou minout! Nechybí exkluzivní dojmy z E3, ani naše čerstvě zavedená soutěž a věřte, že tento díl nabírá s počtem minut na ryzí nespoutanosti!

Debatující: Martin Bach, Lukáš Grygar, Petr Poláček, Radek Friedrich + Pavel Dobrovský, Ondřej Průša

Stáhnout (19 MB)