Stáhnout hru (31 MB)
Hodnocení4

Spring

Datum vydání: 18. 2. 2007
Autor: Spring Project
Žánr: Real-time strategie
Multiplayer: Ano
Hardwarové nároky: CPU 1GHz, 256MB RAM
Ovládání: myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Jaro sice ještě spí pod přívaly mokrých zbytků čehosi, co jsme si zvykli nazývat sněhem. Už teď se ale můžete pustit do bitev, jež vám možná připomenou atmosféru jedné postarší hitovky, které v těchto dnech vychází duchovní pokračování. Bystřejším to asi pomalu dochází, pro všechny ostatní jsou tu výborně vypadající obrázky. Neřekli byste, že se stále pohybujeme v nezávislých vodách, že? Pokud jste hráli hry už v minulém století, nemohlo vám ujít, že si tvůrci vzali za svůj předobraz slavnou strategii Total Annihilation. Bude však někoho bavit hrát deset let starou hru, byť v tři-dé kabátku?
Vězte, že ano. Ono by stačilo napsat jedno velké super, třikrát podtrhnout a podepsat se. Takhle to však nefunguje. Tedy...rozhodně ne vždy. Spring si z veledíla Chrise Taylora bere, krom základního interface a modelů jednotek a budov, také totální hratelnost. Jedním dechem však musím dodat bohužel. Takzvanou totální hratelnost zažijete se Spring jen a pouze v multiplayeru, pro který je také primárně určen. Zábavnost také může uvíznout na tom, že v základním balíku, který je vám k dispozici ke stáhnutí, jsou dvě mapy a šlus. Pro ty, které nebude bavit hledat další mapy a módy na internetu, hra rázem ztrácí kouzlo a propadá se do hlubin zapomnění.
Hráči samotáři sice smutnět nemusí, single-player mód je samozřejmě také obsažen. Je ale dost cítit, že o něj jde až v druhé řadě.. O malé zábavnosti v honění myši po podložce ve snaze přechytračit křemíkový mozek již řeč byla. Pokud vás však láká zahrát si v jádru klasickou strategii v moderním a velice líbivém kabátku, je jen málo lepších voleb, než Spring.