BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (7 MB)
Hodnocení4

Millenium Remake

Datum vydání: 14. 9. 2006
Autor: Steve Demuth
Žánr: Realtime strategie
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 400 Mhz, 64 MB RAM
Ovládání: myš
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Millenium Remake je jedním z nejkomplexnějších titulů, které se zúčastnily Retro Remakes Competition 2006. Jedná se o předělávku původně amigovské vesmírné strategie Millenium 2.2, jež stavěla před hráče náročný úkol. Ubránit měsíční základnu lidské rasy před útoky agresivních mimozemšťanů a krom toho s omezenými zdroji rekolonozovat Zemi zastiženou katastrofou, kdy srážka s obřím meteoritem vypařila oceány a v bouři živlů zahubila veškerý život modré planety.
Hráči si v předělávce Millenia mohou vybrat ze tří obtížností, jež se liší zejména výchozími podmínkami. První jim tak dá k dobru solidní množství surovin, vybudovanou obranu, letku vesmírných lodí a další výhody, naopak úroveň Expert ponechá hráči pouze 50 kolonistů a šlus. Následující minuty a hodiny stráví hráči v nekonečné honbě za energií, minerály, vyvíjením nových technologií, stavbou vesmírných korábů různého účelu a jejich vysíláním k asteroidovým pásům či do bitev s nepřáteli. Náročná hra je překvapivě přehledná, pokud jde o GUI, přesto se ale doporučuje přečíst i podrobně její readme soubor, kde jsou nováčkům k dispozici rady do začátků.
Millenium Remake byl takřka úplně dokončen a netrápí ho žádné programové chyby. Jedná se o propracovanou strategickou hru, již by byl hřích nedoporučit.