BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení4

This Precious Land

Datum vydání: 17. 4. 2012
Autor: Ishisoft
Žánr: Budovatelská strategie
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU: 1 GHz, RAM: 256 MB
Ovládání: Myší
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Netradičních žánrů je jako šafránu, tudíž si musíme vážit každé novinky, která mezi nás doputuje. Tou je i sympatická sand boxová hříčka s názvem This Precious Land, v níž se ujmeme role jakéhosi Boha a budeme tvořit krajinu, sázet kousky země a těžit potřebné suroviny. Koncept je velmi jednoduchý, ale nenechte se zmást. 
Na čtvercovou mřížku máte za úkol stavit jednotlivé kusy země tak, aby se spojily s ostatními a vytvořili tak co nejvíce úrodnou půdu. Možná, že vám to teď není úplně jasné, ale stačí si ve hře odbýt pár sekund, a hned všemu budete rozumět. This Precious Land nemá žádný konec, je to doslova a do písmene pískoviště, na kterém si můžete hrát takřka do zblbnutí a je jen na vás, jak dlouho vám to vydrží. Nám to vydrželo poměrně dlouho, hlavně kvůli zmíněnému puzzle způsobu stavění. 
Pochvalu si jistě zaslouží i audiovizuální stránka, která patří k tomu nejlepšímu, co můžeme v pixelartové grafice vidět. This Precious Land je jasnou ukázkou toho, že i jednoduchý koncept stačí na parádní hru. Snad jen škoda, že hra nemá prakticky žádný cíl.