Stáhnout hru (15 MB)
Hodnocení3

Kickboxing Manager

Datum vydání: 21. 3. 2012
Autor: Aggroblakh
Žánr: Sportovní strategie
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1200 MHz, RAM 256 MB, VGA 128 MB
Ovládání: Myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Je Rocky Balboa vaší srdeční záležitostí? Bouchnete si rádi do něčeho každý den? A v televizi vám nesmí uniknout ani jeden zápas boxu? Tak to vám v těle dost možná koluje zápasnická krev. A řekněme si to na rovinu, zrovna pro tuhle sortu lidí moc her nevzniká. Arkádových mlátiček sice najdeme docela dost, něco echt zápasnického však nikoliv. Dnešní freewarový manager by vám ale mohl sednout.
Kickboxing Manager vyčnívá mezi hrami zdarma svým žánrem a tématikou. Po herní stránce už to dvakrát slavné není. Počin je totiž zpočátku, než se (podobně jako u ostatních manažerů) vryje pod kůži, chaotický, přičemž ani GUI zrovna neperlí. Ti, kteří se chtějí stát virtuálním majitelem tělocvičny a trenérem v jednom, tohle ale překousnou. Titul je veskrze textový, obrázků je poskvrnu. Jakmile se v kopě tabulek zorientujete, můžete se pustit do práce. Začíná to vytvořením profilu (včetně možného nastavení České republiky v příslušné kolonce) a pokračuje tvorbou denního plánu, úpravami rozmístění bodů mezi statistiky hráče, dokupováním věcí do tělocvičny a tak dále. Pokud máte k tématu vztah, dozajista se dokážete u tabulek vyblbnout.
Hra bohužel neosloví úplně každého. Náplň je svým zaměřením specifická, ale hlavně zdlouhavá. Většina lidí tak u ní pravděpodobně nevydrží déle než pár minut. Kickboxing Manager je však zdarma, proto není problém si jej vyzkoušet.