Stáhnout hru (47 MB)
Hodnocení5

Zineth

Datum vydání: 5. 10. 2012
Autor: Arcane Kids
Žánr: Ostatní sporty
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1500 MHz, 256 MB RAM, 128 MB VGA
Ovládání: X-Box 360 Controller, myš + klávesnice, plně nastavitelné
Jazyk: angličtina

Info o hře

Tak to jsem opravdu nečekal. Nečekal jsem, že mě experimentální výtvor několika studentů, akčně-rychlostní simulátor bruslení (!), který navíc z pěti kilometrů křičí: „Jsem totální úlet!“, bude tolik bavit. Proto vás netradičně hned na začátku prosím, dejte Zinethu šanci, ten zážitek za to určitě stojí.
Hlavním hrdinou je panák disponující speciálním bruslařským oblekem, díky kterému dosahuje závratných rychlostí, dokáže zvyšovat zemskou přitažlivost a wallridovat tak, že by se starý známý Tonda Háků hanbil. A to vše v pestrobarevném futuristickém otevřeném světě plném všelijakých ramp, skokánků, propastí a prudkých svahů. Pohybovat se v něm s mrštností lišky se naučíte v povedeném tutoriálu a pak už je na každém z vás, jak se rozhodnete vyblbnout. Informačním centrem je váš mobilní telefon, který zobrazuje mapu s důležitými body, zprávy a tipy, úkoly a v neposlední řadě si na něm můžete ve chvílích volna spustit jednoduché hry. Nebo si na mobilu hrajte klidně, i když se budete řítit několikasetkilometrovou rychlostí. Zemřít zde není možné a navíc Zineth přichází ještě s jednou vychytávkou. Můžete libovolně a kdykoliv převíjet čas zpět a zase dopředu, což se hodí obzvláště při pádech do propastí. Nebaví vás už bezcílné bloumání krajinou? Váš šéf vám vždycky rád přidělí nějaký vypečený quest. Na své si přijdou i sběrači, tajnůstek k nalezení tu je také habakuk.
Zineth není moc k čemu přirovnat, musíte si ho prostě vyzkoušet a to „něco“ zažít. Myslím, že mně se bude na disku držet ještě hodně dlouho.