Stáhnout hru (12 MB)
Hodnocení4

Mad Truckers

Datum vydání: 2. 3. 2007
Autor: GameTop.com
Žánr: Závody
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 600MHz, 128MB RAM
Ovládání: klávesnice
Jazyk: angličtina

Info o hře

Být tirákem to není jen tak. Řítit si to s burácejícím kamionem po děravých českých silnicích, to chce spoustu kuráže. Všichni budoucí kamioňáci si mohou vyzkoušet jízdu nanečisto v Mad Truckers. Už když jsem si procházel obrázky, udivilo mě vynikající grafické zpracování. Barvičkami se tady rozhodně nešetřilo, ale ani náhodou to není na škodu věci. Právě naopak, dodává to celému titulu na věrohodnosti a rozhodně zvyšuje atraktivnost.
Náplň hry je jednoduchá. V patnácti misích máte za úkol dovézt rozličné náklady v časovém limitu na místo určení. Samozřejmě to nebude procházka rajskou zahradou. Cestu vám budou krom všudypřítomného provozu znepříjemňovat také střílející policisté, miny a v neposlední řadě také pukliny v silnici. Těm se samozřejmě musíte vyhýbat, jelikož energie, která zobrazuje stav vašeho vozu není nevyčerpatelná. A když klesne k nule, tak končíte, jednoduché. Další věc, na kterou musíte dávat pozor je časový limit, který se samozřejmě s postupujícími úrovněmi stává čím dál tím víc ostřejším.
To, co mi na hře doslova učarovalo je hudba. Ačkoli se jedná o jednu jedinou smyčku, je natolik návyková, že mě donutila podupovat si nohou, klepat prsty o stůl do rytmu a kličkovat s kamionem nejen před překážkami, ale i do melodie. O grafické stránce již řeč byla, a když k tomu připočteme i návykovou hratelnost, máme tu jednu z nejlepších freeware her svého oboru.