Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz
Stáhnout hru (23 MB)
Hodnocení5

Surgeon Simulator 2013

Datum vydání: 26. 1. 2013
Autor: BossaStudio
Žánr: Simulátor
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1500 MHz, RAM 256 MB, VGA 128 MB
Ovládání: Myš + A, W, E, R, mezerník
Jazyk: angličtina

Info o hře

Trochu zavzpomínejme, jaké možné i nemožné simulátory už spatřily světlo světa. Vyjma takových klasik, jako jsou auta a letadla, jsme díky počítačovým hrám okusili i ovládání autobusu, náklaďáku, letecké věže, stavebního rypadla, kombajnu, traktoru, lyžařského střediska, vlaku, tramvaje,... Což však není nic proti tomu, co pro vás máme dneska. Naprostou lahůdku - simulátor chirurga!
První otázka je nasnadě: Jak může někoho napadnout, aby vytvořil takovouhle šílenost? To bohužel nevíme, ale ten matroš bychom taky chtěli zkusit. A otázka druhá: Jak se asi tak může simulátor chirurga hrát? Tady už vám dokážeme docela přesně odpovědět. Nemotorně! Ovládá se totiž každý jednotlivý prst ruky, a navíc i její výška a úhel. Takže pokud zrovna nejste na Surgeon Simulator 2013 talent od pána Boha, spíš než Dr. House bude vaše počínání připomínat prvotřídní horor. K dispozici jsou totiž skalpely, pilka, injekce a další serepetičky, s nimiž byste správně měli odoperovat pacientovo srdce, ale spíš než to si otevřete soukromý vodotrysk krvotrysk.
Názorná ukázka, jak to pravděpodobně i ve vašem případě bude vypadat. Prvně stáhnete plachtu z otevřeného břicha. To ještě jde. Pak vezmete pilku, s kterou však nejenže vezmete žebra, ale i plíce a další vnitřnosti. A když už se dostanete dovnitř, abyste vyndali plíce na vedle stojící nádobu, díky obtížnému ovládání vám plíce spadnou na zem. A než vůbec dojde na srdce, pacient vykrvácí! I tak je to ale náramná zábava - Surgeon Simulator 2013 si rozhodně zkuste. Klidně na Macu nebo Linuxu, jejichž příslušné verze najdete na uvedených stránkách (informační boxík o hře).