Stáhnout hru (10 MB)
Hodnocení4

Jagdgeschwader

Datum vydání: 28. 1. 2008
Autor: Hello
Žánr: Letecký simulátor
Multiplayer: Ano
Hardwarové nároky: CPU 900 MHz, 128 MB RAM
Ovládání: klávesnice
Jazyk: angličtina

Info o hře

Stíhací letouny z druhé světové války patří od nepaměti k oblíbeným tématům hovorů chlapců a kluků všeho věku. Doteď si pamatuji nekončící hádky o tom, zda bylo lepší BF-109 či FL-190. Přiznám se na rovinu, doteď nemám zdání, jak ten či onen model vypadal, ale hrozně mne bavilo pozorovat rozčilené spolužáky obhajující výhody právě jejich vyvoleného letounu.
Podobné typy hráčů by rozhodně potěšil dnes recenzovaný titul Jagdgeschwader, v němž jde právě o souboje stíhaček z druhé světové. Na počátku si vyberete jeden z modelů, v němž budete létat, dále pak scenerii a už už hurá do kokpitu. První spuštění mne ale lehce zaskočilo – singleplayer byl úplně vypuštěn, a tak si zahrajete pouze s kamarády, a to buď po síti, anebo přes horizontální splitscreen.
Poté, co seženete protihráče, poznáte, že je Jagdgeschwader na vysoké úrovni co do hratelnosti. To samé se dá říct o precizním audiovizuálním zpracování, jež drží nastolený vysoký standard.
Pokud jste se dočetli až sem, pak je vám jasné, proč si Jagdgeschwader nezaslouží vyšší než sedmičkové hodnocení. Absence AI soupeřů naprosto znemožňuje jakýkoliv trénink a omezuje hraní na chvíle, kdy u PC nejste sami, což není dvakrát ideální řešení.