BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (19 MB)
Hodnocení5

Beautiful Escape: Dungeoneer

Datum vydání: 29. 9. 2011
Autor: calunio
Žánr: RPG
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1 GHz, 256 MB RAM
Ovládání: klávesnice
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Pokud je vám blízká světoznámá hororová série Saw a někde v hloubi ve vás přetrvávají pozůstatky zvrhlých představ a otázek, jaké by to bylo stát se masovým vrahem, nyní vám představujeme ideální variantu, kterak tyto myšlenky nasytit. Adventurní RPG Beautiful Escape: Dungeoneer ostatně pobírá inspiraci leckde, ale jako celek působí naprosto unikátně a výjimečně. Až z toho běhá mráz po zádech, jakým způsobem dokázali autoři přenést pocity a silnou atmosféru na hráče. I z toho důvodu se zde bavíme více o umění než hře samotné, protože právě příběh plný emocí a důraz na duševní stránku člověka zde předvádějí něco naprosto senzačního, co jsme na nezávislé scéně již dlouho nezaznamenali.
V hlavních rolích se nám představí Verge a Daily, dva temnotou pohlcení lidé, které nějakým zvláštním způsobem naplňuje bolest, mučení a koneckonců i smrt člověka. Dva netypičtí hrdinové, na jejichž falešnou laskavost podléhají snadno ovlivnitelní jedinci. Nebudeme chodit kolem horké kaše, hra Beutiful Escape si nebere servítky, nic neskrývá a podává obsahově drsnou podívanou, z níž se tají dech. Geniálním zpracováním, suverénním postojem a brilantním scénářem však přesvědčuje hráče tak, jako se následně hráč snaží dohnat oběti do domovní mučírny. O této hře nelze mluvit, ta se musí prožít. Jedno vám však prozradit snad můžeme – nebudete litovat.