Stáhnout hru (0 MB)
Hodnocení4

The Smurfs: Greedy's Bakeries

Datum vydání: 3. 4. 2007
Autor: Studio Peyo
Žánr: Pro děti
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: 300 MHz, 128 MB RAM
Ovládání: Kurzorové šipky.
Jazyk: angličtina

Info o hře

Za typicky dětskou hru by se dal označit titul s příznačným názvem The Smurfs: Greedy's Bakeries od týmu Studio Peyo. Každá opravdu úspěšná hra by měla mít nějakého předního charakteristického hrdinu, jenž bude gamesku prezentovat a na jehož úspěchu budou autoři stavět další rozvoj. Tento fakt splňuje dnešní hra naplno. V hlavní roli se objevuje číšník Šmoula, který nasbíral zkušenosti od Taťky Šmouly a ladný pohyb od sličné Šmoulinky.
Hráč má za úkol chytat padající potraviny na tác. Rohlíky, dorty, bagety či konvičky s horkou vodou vyhazuje z vyššího patra nehospodárný kuchař z místní restaurace. Za každý chycený předmět se k našemu skóre přičtou tři body. Pokud nám něco spadne na zem, ztratíme jeden z počátečních čtyř životů. Zdraví lze doplňovat chytáním kuchařské čepice, díky níž vydržíme podstatně déle hbitě pohybovat s modrobílou postavičkou. Kolik zvládneme chytit stravitelných kousků a kdo získá nejvíce bodů?
Profesionální grafiku zajišťuje vektorový grafický editor Flash. Pěkné zvuky doprovází legrační úvodní intro. Jedinou vadou na kráse by mohl být po chvíli se dostavující stereotyp a možná až přílišná jednoduchost, kterou by někteří mohli zatracovat.