Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení3

Sean's Magic Slate

Datum vydání: 11. 4. 2007
Autor: FamilyGames
Žánr: Pro děti
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: Windows 95 • Windows 98 • Windows NT 4.x
Ovládání: myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Děti, těšte se. Máme tu pro vás pěknou, roztomilou a tvořivost rozvíjející gamesku od týmu FamilyGames, který se na tvorbu pro vás přímo specializuje. Snad každý, když byl malý, měl rád omalovánky. Já měl jedny oblíbené a strašně mě mrzelo, když jsem si je počmáral a rodiče je už nedokázali dát do původního stavu. Měl jsem totiž v oblibě zásadně nesmazatelné lihové fixy. Další věcí, která mě na papírové verzi dováděla k zuřivosti, byl fakt, že jsem musel velké plochy složitě vykreslovat, i když bylo hned jasné, že tu část chci jednou barvou omalovat celou. O stínování jsem tehdy neměl ani potuchy.
Dnešní titul spojuje všechny výhody, které jsem uvedl. Dítěti stačí párminutová instruktáž a již je v programu jako doma.
Hráč si vybere jeden ze tří motivů a vybarvuje ho dvěma řadami nabízených barev. Do obrázku lze přidávat předpřipravené obrysy zvířat, lidí, rostlin apod. Po celou dobu můžeme s vloženými předměty manipulovat. Pomocí kláves Shift, Ctrl a tlačítka gumy můžeme hromadně čistit a vymazávat obsah. Uzavřená plocha se vybarví po jednom kliknutí, což dítěti usnadňuje práci.
Grafika titulu Sean's Magic Slate má jisté trhliny, avšak rozmanité funkce tuto nedokonalost vyvažují. V titulu mi chybí například možnost užití jednoduché tužky pro individuální dokreslení krajiny.