Stáhnout hru (12 MB)
Hodnocení4

Prezzie Hunt 2

Datum vydání: 21. 4. 2007
Autor: Miniclip
Žánr: Pro děti
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: 450 MHz, 128 MB RAM
Ovládání: Kurzorové šipky, myš, C, T, Enter.
Jazyk: angličtina

Info o hře

Prezzie Hunt 2 je kouzelná akce určená především dětem, která díky své překrásné hudbě a 3D grafice zaujme nejednoho čtenáře. Příběh se sice odehrává o Vánocích, což je v těchto jarních měsících trochu z ruky, ale jelikož se na tento křesťanský svátek již nyní mnozí těší, může nám dnešní titul čekání alespoň zkrátit.
Hráč se po spuštění dostává do prostoru tajuplné vesničky. Za úkol má sbírat po cestě dárečky, aby se dostal do obtížnějších částí titulu. Budoucí exempláře pod stromeček jsou často pečlivě poschovávané v zákoutích mapy. Pro hladký průchod bludištěm je třeba jistá dávka obezřetnosti. V cestě nám stojí žebříky, provazy, různorodé překážky, občas krásní pohybující se sněhuláci či tučňáci. Ve vzduchu se vznášejí malé vánoční víly, kterých je možno se dotknout a získat jeden bonusový dárek navíc. S dveřmi od domků v drtivé většině nelze manipulovat. Klíčové brány se odemykají sběrem příslušného písmenka do inventáře pomocí klávesy Enter či stisknutím blízko umístěného tlačítka.
Moje prvotní obavy po chvíli hledání vystřídal klid a mír (v mé zhřešilé duši). Některé úkryty není lehké najít a pár minut nám potrvá, než objevíme tu správnou cestu k vysněným dárkům. Na závěr pro stále váhající dodám, že celý vývoj zaštitoval tým Skyline Software.