Stáhnout hru (10 MB)
Hodnocení3

Master Forger

Datum vydání: 11. 2. 2011
Autor: Bricnic
Žánr: Pro děti
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1400 MHz, RAM 256 MB, VGA 128 MB
Ovládání: Myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Snad každý někdy chtěl prorazit mezi umělci, aby o něm věděl (ve vší skromnosti) celý svět. A i když jsou momentálně na výsluní spíše herci a zpěváci, pozadu nezůstávají ani spisovatelé a třeba malíři. A co když právě ve vašem těle kolují geny Rembranta, Leonarda da Vinciho, Caravaggia, Vincenta van Gogha anebo Alfonse Muchy? Pak byste si neměli nechat ujít umělecky pojatou minihříčku jménem Master Forger, kde jsou vaším nástrojem štětec a barva!
Hned zprvu se hodí uvést na pravou míru, že jde opravdu jen o minihříčku s pár levely, kdy si autor připravuje půdu pro možné pokračování. Nic to však nemění na faktu, že koncept je jednoduchý, přesto velice líbivý a svižný. Vše se točí kolem duplikací děl dle předlohy, kdy nahoře nebo vlevo vidíte originální kus a dole či vpravo máte čisté plátno (maximálně s jemnými obrysy). Poté už za pomoci čtyř nástrojů jako štětec a pero tahy myší obkreslujete v rámci časového limitu předlohu, abyste dosáhli minimálně 50% úspěšnosti. Právě tato hranice rozhodne o tom, zda postoupíte do dalšího kola nebo ne.
Titul Master Forger nás velice zaujal svou zábavností i příjemným audiovizuálním kabátkem. Pokud se do budoucna rozhodne o jeho pokračování, budeme to jen kvitovat. Tento původní díl totiž dohrajete za pouhých pár minut.