Stáhnout hru (17 MB)
Hodnocení5

LEGO Digital Designer

Datum vydání: 12. 4. 2007
Autor: LEGO
Žánr: Pro děti
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: Win 98/ME/2000/XP, MacOS X 10.3
Ovládání: myš, klávesnice, šipky
Jazyk: angličtina

Info o hře

Není stavebnice jako stavebnice. To by nám asi nejlépe mohly potvrdit děti, které s nimi každodenně přicházejí do styku a znají celou škálu jejich různých typů. Když jsem byl malý, mojí nejoblíbenější hračkou bylo LEGO. Kdo by snad nikdy nenavštívil Legoland v Dánsku, možná ani netuší, co všechno se z této stavebnice dá poskládat. Dnes vám naše redakce přináší oficiální editor pro tvorbu modelů.
Díky obrovské rozsáhlosti programu ani nevím, odkud bych měl začít. Hráč na virtuální ploše staví libovolné tvary, postavičky, předměty, budovy, stroje či jiné objekty. K dispozici jsou stovky součástek, kostiček a doplňků, které lze při stavbě využít. Speciální série si je pak možno stáhnout na stránkách společnosti LEGO.
Komunita okolo gamesky se rozrostla především díky dobré podpoře výrobce. Uživatelé mají možnost vystavit svůj výrobek v on-line galerii a dokonce návrh prodat. K dispozici je mnoho funkcí, mraky chytrých nápověd a efektních prostředí. Práce je možno ukládat a nahrávat, pohled na hrací plochu natáčet a zvětšovat. Pokládání kostek urychluje možnost klonování posledního úkonu a profesionální provedení.
3D grafika, hratelnost a nepřeberné možnosti napovídají, že se jedná o něco víc, než jenom obyčejnou freewarovku. Společnost tak získává od spotřebitelů cenné nápady a ty potom užívá v praxi. Titul doporučuji všem k vyzkoušení. Díky jednoduchému ovládání je vhodný i pro děti.