BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (4 MB)
Hodnocení4

Amju Pet Zoo

Datum vydání: 27. 2. 2009
Autor: Amju Games
Žánr: Pro děti
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: 900 MHz CPU, 128 MB RAM
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Hry pro děti slušnější kvality zdají se být mezi freeware produkty nedostatkovým zbožím. Naštěstí alespon někdo si je toho vědom a aktivním způsobem se to snaží změnit. Mluvím tady o vývojářském studiu Amju, které se na děti přímo zaměřuje. Jejich hry jsou technicky velmi dobře propracované a tím správným způsobem barevné a roztomilé. Možná kvůli tomu všechny vypadají velmi podobně, ale komu to má vadit, když se děti budou bavit?
V Amju Pet Zoo se ratolesti u počítače budou učit rozvíjet svůj pečovatelský um. Hra totiž - podobně jako Viva Pinata – spočívá ve starání se o zahrádku a zvířátka v ní žijící. Je potřeba je krmit a chránit před nepřátelskými dinosaury (kteří však mohou být také ochočeni). Vše se odehrává v kouzelné pastelové grafice a je radost vidět ve volně šiřitelné hře tak vkusně navržené lokace. Co pochválit ale naopak nemůžu, je hudba. Tedy, aby bylo jasno – hudba samotná je dobrá, ale příště by to chtělo víc než jen jednu pořád dokola se opakující stopu.
Máte pocit, že jste se z této recenze o herních možnostech příliš nedozvěděli? Má to svůj důvod, možností opravdu není mnoho, ale jejich odkrývání s sebou nese jisté kouzlo. Myslím, že by byla škoda vědět o nich všechno dopředu. Vyzkoušejte a neprohloupíte. Pokud spadáte do cílové kategorie, na nějakou chvíli vás tahle zahrádka se zvířátky určitě pobaví.