Stáhnout hru (4 MB)
Hodnocení4

Amju Pet Zoo

Datum vydání: 27. 2. 2009
Autor: Amju Games
Žánr: Pro děti
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: 900 MHz CPU, 128 MB RAM
Jazyk: angličtina

Info o hře

Hry pro děti slušnější kvality zdají se být mezi freeware produkty nedostatkovým zbožím. Naštěstí alespon někdo si je toho vědom a aktivním způsobem se to snaží změnit. Mluvím tady o vývojářském studiu Amju, které se na děti přímo zaměřuje. Jejich hry jsou technicky velmi dobře propracované a tím správným způsobem barevné a roztomilé. Možná kvůli tomu všechny vypadají velmi podobně, ale komu to má vadit, když se děti budou bavit?
V Amju Pet Zoo se ratolesti u počítače budou učit rozvíjet svůj pečovatelský um. Hra totiž - podobně jako Viva Pinata – spočívá ve starání se o zahrádku a zvířátka v ní žijící. Je potřeba je krmit a chránit před nepřátelskými dinosaury (kteří však mohou být také ochočeni). Vše se odehrává v kouzelné pastelové grafice a je radost vidět ve volně šiřitelné hře tak vkusně navržené lokace. Co pochválit ale naopak nemůžu, je hudba. Tedy, aby bylo jasno – hudba samotná je dobrá, ale příště by to chtělo víc než jen jednu pořád dokola se opakující stopu.
Máte pocit, že jste se z této recenze o herních možnostech příliš nedozvěděli? Má to svůj důvod, možností opravdu není mnoho, ale jejich odkrývání s sebou nese jisté kouzlo. Myslím, že by byla škoda vědět o nich všechno dopředu. Vyzkoušejte a neprohloupíte. Pokud spadáte do cílové kategorie, na nějakou chvíli vás tahle zahrádka se zvířátky určitě pobaví.