Stáhnout hru (8 MB)
Hodnocení4

Wrap

Datum vydání: 13. 4. 2012
Autor: Gideon Simons
Žánr: Logická
Multiplayer: Ano
Hardwarové nároky: CPU 800 Mhz, RAM 256 MB
Ovládání: Šipky
Jazyk: angličtina

Info o hře

Bezmyšlenkovitých akčních her naleznete na našem serveru přehršle, pakliže byste chtěli procvičovat spíše vaší šedou kůru mozkovou, situace se rázem změní. Logických her je pomálu, natož těch vskutku kvalitních. Naštěstí je tu nezávislá scéna, která každou chvíli chrlí nějaký ten logický rychlík, jenž může alespoň na čas uspokojit touhy každého hráče, co se nebojí přemýšlet. Povedeným rychlíkem je i nová logická plošinovka stručně nazvaná Wrap.
V té se ujmeme blíže nespecifikované postavy, s níž budete muset proskákat jednotlivé úrovně. A aby to nebylo tak jednoduché, jste uvězněni v jakési krabici, v níž musíte se proskákat až ke kýženému konci. Pokaždé, když neuspějete, tak se krabice rozechvěje a začne různě deformovat, což vám vaše počínání ještě více znesnadní. Rozhodně jsme uvítali velmi hezky nadesignované úrovně, protože každá se hraje trochu jinak a ke konci vede rozdílná cesta. To vše je zaobaleno v opravdu minimalistickém hávu, sestávajícím z té nejjednodušší pixelartové grafiky a jednoduchého, přesto melodického hudebního doprovodu.
Wrap je logický rychlík, který rozhodně stojí za vyzkoušení a měli byste jím potrápit své mozkové obvody, pakliže se řadíte mezi fanoušky tohoto žánru!