Stáhnout hru (4 MB)
Hodnocení4

SUNbulbZ

Datum vydání: 2. 10. 2006
Autor: Vojta Stránský - Fiolasoft
Žánr: Logická
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: P-4 1.8 GhZ, 512 MB Ram, 1024x768 64 MB ram grafická karta, Win XP/98/2k
Jazyk: čeština

Info o hře

Žárovky, žárovky a zase jenom žárovky! Pokud jste dosud trpěli při zapojování elektrického obvodu, v této hře budete přímo šílet. Ne, opravdu si nedělám legraci. Dnešní recenzovaná hra není o ničem jiném, než o zapojování žárovek do elektrického obvodu – a o tom, že to opravdu tak jednoduché není, jak se to na první pohled může zdát.
Po spuštění hry si můžete vybrat ze dvou módů. Prvním je výuka, která provede tím, jak správně zapojovat žárovky, jak přepínat elektrický obvod, nebo jak se dostat přes ničivý laser. Po úspěšném absolvování této zkoušky vás hra vyplivne do akce. Tam je potřeba nasadit žárovky proti jednomu temnému klanu nepřátel. Hra tak má i svůj příběh. Při výběru módu Akce si můžete zvolit mezi dvěma druhy rozlišení levelů. Ujišťuji vás, že ať si vyberete cokoliv - nebude to procházka růžovým sadem.
Po grafické stránce hra opravdu vypadá skvěle. Trochu horší pixel art grafiku zachraňují bohaté efekty, například při přepnutí elektrického obvodu nebo záře žárovky. Ve složce se hrou po stáhnutí dále najdete editor map, díky kterému můžete vytvořit jakoukoliv mapu pro své kamarády, či se jen tak vyblbnout. Musím zmínit, že hra se zúčastnila Letní vývojářské soutěže Velkýho Chytráka a opravdu se povedla, rozhodně ji osobně řadim mezi ty nejlepší v soutěži.