Stáhnout hru (6 MB)
Hodnocení4

Nurse Nicole

Datum vydání: 7. 6. 2012
Autor: Stefan Fueger
Žánr: Logická
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1400 MHz, RAM 512 MB, VGA 256 MB
Ovládání: Myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Pamatujete si ještě na námi vychvalovanou hříčku Hedgehogs, respektive Army Assets? Pokud ne, nevadí. Pokud ano, pak už víte, že německý vývojář Stefan Fueger není žádný zelenáč. Jeho tituly nesou punc kvality, a proto jeho tvorbu v naší sekci Hry zdarma vždycky rádi přivítáme. A nejinak tomu bude s počinem Nurse Nicole, který dozajista zaujme hlavně pánské zastoupení. Titulní postavička Nicole má totiž obrovská... kukadla a po každém úspěšném levelu se nebojí sundat kus ze svých svršků.
Krom toho se ale Nurse Nicole pyšní také chytlavou hratelností a pohledným grafickým kabátkem. V prostředí barvité obrazovky, kolem níž leží pilulky a stříkačka, se budete snažit eliminovat všechny viry. To už je úkolem samotné logické hry, kdy se musíte prodrat haldou barevných prášků, mezi nimiž přebývají stejně barevní nezbedníci (poznáte je podle pomrkávajících očí). Pomocí myši pak kliknete na vybraný prášek, přičemž následně zmizí všechna kolečka stejného druhu v jeho okolí. Vyplatí se proto přemýšlet, tak abyste k eliminaci vytvářeli veliké bloky. Na konci hry nesmí přežít jeden jediný virus.
Obtížnost hříčky se pozvolna zvyšuje, ale zůstává stále na rozumné laťce. Pokud tedy máte chuť na solidní logický rychlík, co si můžete stáhnout zdarma, neváhejte!