BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (11 MB)
Hodnocení4

Microbial

Datum vydání: 5. 5. 2012
Žánr: Logická
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 2 GHz, RAM 512 MB
Ovládání: WASD, mezerník
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Že hodiny bilogie mohou být odvykládány i zábavnější formou než v podobě nudného výkladu před tabulí, o tom má málokdo páru. Přesto to jde, Komenský by měl dozajista velkou radost. Vydejme se tedy zkoumat buněčné organismy v novém titulu s jednoduchým názvem Microbial.
Jedná se o logickou hru, v níž musíte se svou buňkou projít všemi nástrahami dané obrazovky a splynout s receptorem, jenž vás pak úspěšně dostane na další obrazovku. A že ona cesta není procházkou růžovou zahradou! Často budete nuceni zapojit šedou kůru mozkovou, abyste danou úroveň zdárně dokončili. Rozhodně chválíme vhodně zvolené neokoukané téma, které vám dost možná bude povědomé z odseděných hodin ve školních lavicích. Co se týče grafického aspektu Microbial, musíme s radostí přiznat, že se vskutku povedl, ačkoliv na herní obrazovce toho není nikdy nikterak moc, trojrozměrné buňky vypadají vskutku k světu. A než projdete všech čtyřicet obrazovek, které hra nabízí, také vám to nějaký ten čas potrvá.
Microbial je tedy povedenou logickou hříčkou v neokoukaném prostředí, nechť všichni milovníci logickcýh hříček zbystří!