BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (2 MB)
Hodnocení4

Escape

Datum vydání: 15. 4. 2012
Autor: Tom7
Žánr: Logická
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU: 1 GHz, RAM: 256 MB
Ovládání: Šipky
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Jak často jste se někdy potýkaly s problém, že jste byli kdesi uvězněni a nemohli jste ven? Dobře, přiznáváme, že moc často to asi nebylo. To si však můžete vynahradit v nové logické hře Escape, která rozpálí vaše mozkové závity. Dostáváte se totiž do nezáviděníhodné role panáčka, který se musí pomocí posouvání různě zbarvených krabic dostat k východu. Úrovní je přehršle, což je rozhodně plus. Dalším plusem je celková variabilita úrovní. Autor s přezdívkou Tom7 rozhodně nezůstal jen u posouvání krabic, byť je to hlavní náplní hry.
V úrovních se tedy setkáme i se smrtelnými lasery, hrozivými dírami či přepínači. U Escape rozhodně nehrozí, že byste procházeli pořád to samé na několikero způsobů, což se nám velmi líbí. Grafické zpracování se nese v zajetém standartu, poměrně povedený pixelart z top down pohledu.
Škoda úplné absence zvuků. Hráči, do jejichž oblíbených her patří ty logické, by určitě měli zbystřit. A ti ostatní by mohli alespoň Escape okusit, rozhodně je oč stát.