BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (18 MB)
Hodnocení5

Diluvium

Datum vydání: 21. 6. 2012
Žánr: Logická
Multiplayer: Ano
Hardwarové nároky: CPU 2 GHz, RAM 512 MB
Ovládání: Klávesnice, Enter
Jazyk: angličtina

Screenshoty

Info o hře

Originalitě se meze opravdu nekladou a nezávislé scéna nás o tom přesvědčuje takřka den co den. Zajímavým zábleskem na tomto poli je i zajímavá logická arkáda Diluvium, pro kterou je opravdu pracné najít škatulku, do které byste jí mohli zařadit. Je totiž takový kočkopes. A to doslova. Pod ruku se vám totiž dostane jeden kouzelník, který se musí utkat s druhým na nepříliš rozlehlém poli. To by nebylo nic neobvyklého, kdyby náš kouzelník nepřivolával zvířata, která se utkají s rozzuřenou zvěřinou protivníka. Zajímavý je však samotný způsob přivolávání, protože jména zvířat, která chcete, musíte napsat do speciální příkazové řádky.
Zvířata na sebe můžete i různě vrstvit, takže opravdu není problém stvořit kombinaci medvěda grizzly, kočky a papouška. Zádrhel je však v tom, že nejen, že si jste nuceni potrénovat angličtinu, protože žádnou nápovědu tu prostě nenajdete, ale na herním poli se může vyskytovat vždy jen a pouze jeden zástupce konkrétního živočicha. To dělá z Deluvia velmi zajímavý titul, který by mohl přilákat i sváteční hráče. Vždyť takovou výuku angličtiny jsme tu ještě neměli. Velmi se nám líbila i audiovizuální stránka, která je sice kompletně vyvedena v černobílých barvách, za to se však jedná o velmi povedenou kombinaci 3D a 2D, stačí se podívat na obrázky.
Velkým plusem je i fakt, že titul můžete hrát i po internetu, s čímž si hra získává další rozměr. Diluvium je zkrátka trefou do černého a rozhodně nic nezkazíte, když si jej alespoň vyzkoušíte!