Připravujeme pro tebe úplně nový web. Buď mezi prvními, kdo ho vyzkouší... beta.hrej.cz
Stáhnout hru (18 MB)
Hodnocení5

Diluvium

Datum vydání: 21. 6. 2012
Žánr: Logická
Multiplayer: Ano
Hardwarové nároky: CPU 2 GHz, RAM 512 MB
Ovládání: Klávesnice, Enter
Jazyk: angličtina

Info o hře

Originalitě se meze opravdu nekladou a nezávislé scéna nás o tom přesvědčuje takřka den co den. Zajímavým zábleskem na tomto poli je i zajímavá logická arkáda Diluvium, pro kterou je opravdu pracné najít škatulku, do které byste jí mohli zařadit. Je totiž takový kočkopes. A to doslova. Pod ruku se vám totiž dostane jeden kouzelník, který se musí utkat s druhým na nepříliš rozlehlém poli. To by nebylo nic neobvyklého, kdyby náš kouzelník nepřivolával zvířata, která se utkají s rozzuřenou zvěřinou protivníka. Zajímavý je však samotný způsob přivolávání, protože jména zvířat, která chcete, musíte napsat do speciální příkazové řádky.
Zvířata na sebe můžete i různě vrstvit, takže opravdu není problém stvořit kombinaci medvěda grizzly, kočky a papouška. Zádrhel je však v tom, že nejen, že si jste nuceni potrénovat angličtinu, protože žádnou nápovědu tu prostě nenajdete, ale na herním poli se může vyskytovat vždy jen a pouze jeden zástupce konkrétního živočicha. To dělá z Deluvia velmi zajímavý titul, který by mohl přilákat i sváteční hráče. Vždyť takovou výuku angličtiny jsme tu ještě neměli. Velmi se nám líbila i audiovizuální stránka, která je sice kompletně vyvedena v černobílých barvách, za to se však jedná o velmi povedenou kombinaci 3D a 2D, stačí se podívat na obrázky.
Velkým plusem je i fakt, že titul můžete hrát i po internetu, s čímž si hra získává další rozměr. Diluvium je zkrátka trefou do černého a rozhodně nic nezkazíte, když si jej alespoň vyzkoušíte!