Stáhnout hru (21 MB)
Hodnocení4

Coaster Rider

Datum vydání: 21. 6. 2007
Autor: Sascha Swiercy
Žánr: Logická
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: 800mhz , 128 MB RAM, 32MB gf.karta
Ovládání: myš
Jazyk: němčina

Info o hře

Přemnoho chlapců a mnohdy i dívek si od raného věku hraje s vlakovými soupravami všeho druhu. Jedni s parními lokomotivami, jiní s elektrickými. A určitě se najdou i tací, kteří snili o tom, jak budou jednoho dne navrhovat koleje pro vláčky na horské dráze. Možná že jich není tolik, jako těch druhých, ale právě tyto přerostlá dítka nejvíce ocení logický titul Coaster Rider.
A o co že přesně jde? Na začátku každé z rozvných osmi úrovní má hráč k dispozici tužku, gumu, vláček a vytyčené body, kterých musí souprava dosáhnout. Jak se tam vlak dostane, to je již jen a jen na vůli traťového návrháře a na fyzikálních zákonech, které není radno porušovat. K ovládání postačí myš a představivost hráče, který trať jednoduše nakreslí a poté vypustí vlak na cestu a kouká se, zdali byl úspěšný. Jednoduše geniální.
Co do technického zpracování již o takový zázrak nejde, grafika by přeci jen mohla být o něco lepší. Ale to je jen malá vada na kráse.
Nebudu se již dále rozepisovat, Coaster Rider je velmi netradiční a originální logická hříčka, kterou by si měl vyzkoušet každý, kdo má alespoň trochu rád změnu. Vřele doporučuji.