BURDA Digital apetit online.czApetitonline Elle.czElle Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim Hrej.czHrej Marie ClaireMarie Claire JoyOnline.czJoy SvetZeny.czSvětŽeny moje betynka.czMoje betynka pošli recept.czPošli recept chip.czChip Marianne BydleníMarianne Bydlení ApetitShop.czApetitShop Elleshop.czElleShop
více
Stáhnout hru (21 MB)
Hodnocení4

Coaster Rider

Datum vydání: 21. 6. 2007
Autor: Sascha Swiercy
Žánr: Logická
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: 800mhz , 128 MB RAM, 32MB gf.karta
Ovládání: myš
Jazyk: němčina

Screenshoty

Info o hře

Přemnoho chlapců a mnohdy i dívek si od raného věku hraje s vlakovými soupravami všeho druhu. Jedni s parními lokomotivami, jiní s elektrickými. A určitě se najdou i tací, kteří snili o tom, jak budou jednoho dne navrhovat koleje pro vláčky na horské dráze. Možná že jich není tolik, jako těch druhých, ale právě tyto přerostlá dítka nejvíce ocení logický titul Coaster Rider.
A o co že přesně jde? Na začátku každé z rozvných osmi úrovní má hráč k dispozici tužku, gumu, vláček a vytyčené body, kterých musí souprava dosáhnout. Jak se tam vlak dostane, to je již jen a jen na vůli traťového návrháře a na fyzikálních zákonech, které není radno porušovat. K ovládání postačí myš a představivost hráče, který trať jednoduše nakreslí a poté vypustí vlak na cestu a kouká se, zdali byl úspěšný. Jednoduše geniální.
Co do technického zpracování již o takový zázrak nejde, grafika by přeci jen mohla být o něco lepší. Ale to je jen malá vada na kráse.
Nebudu se již dále rozepisovat, Coaster Rider je velmi netradiční a originální logická hříčka, kterou by si měl vyzkoušet každý, kdo má alespoň trochu rád změnu. Vřele doporučuji.