Stáhnout hru (5 MB)
Hodnocení3

Zombie Golf

Datum vydání: 23. 4. 2011
Autor: BlockDot
Žánr: Akce
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 1400 MHz, RAM 128 MB, VGA 64 MB
Ovládání: Myš
Jazyk: angličtina

Info o hře

Golf - pro někoho snobská zábava, pro jiné svěží sport k nezaplacení. Co když se však místo všemožných holí objeví jediná aparatura pro odpal, a sice motorová pila, a golfové míčky zastoupí kebule nebohých zombií? Nebudeme si nic nalhávat, rozpadající se jedince nebude litovat asi nikdo z nás. Pojďme si tak užít pár minut zábavy v nové hříčce jménem Zombie Golf od BlockDot.
Hra samotná se skládá z jediné obrazovky, kdy vy, svalnatý chlapík, si to postáváte na modré káře, přičemž s rudě zabarveným pozadím města za zády si to k autu láduje jeden hnusák za druhým. Ve správný okamžik už jen stačí levým myšítkem připravit motorovku a následným švihem odpálit hlavu co možná nejdále. Lehkou podobnost najdeme například s Yeti Sports, kdy je potřeba získat co nejvíc bodů, abyste se v konkurenci ostatních hráčů objevili co možná nejvýše.
Zombie Golf nevyniká výjimečnou grafikou, hratelností ani herním konceptem. Pokud se však chcete nárazově pobavit po nějaké to odpoledne, popřípadě vyzvat kamaráda k menším souboji o lepší skóre, není nic snazšího, než si počin stáhnout. A jak je zde zvykem, naprosto zdarma!