Stáhnout hru (1 MB)
Hodnocení3

Strategy

Datum vydání: 1. 8. 2007
Autor: ThatGamesGuy
Žánr: Taktická akce
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: Windows 95+
Ovládání: myš, mezerník
Jazyk: angličtina

Info o hře

Pokud se nějaká hra jmenuje Strategy, snad všichni normálně uvažující čtenáři by jistě určili žánrové zařazení. Jaké překvapení však čeká, pokud se někdo odváží tento podivný kousek spustit. Vše se odehrává v aréně v neznámém uzavřeném prostoru. Ale nemyslete si, že dnešní titul bude cosi na způsob gladiátorských zápasů, na něž přihlíželo tisíce diváků. Svědkem nyní naopak nebude vůbec nikdo. Představit si podobnou akci typu Counter Strike také nevede ke zdárnému cíli. Týmy dvou znepřátelených stran sice možná uvidíme, ale nebude se jednat o žádné teroristy. Možná napovím, pokud uvedu jméno autora a jeho dosavadní výkony. Tak tedy John J.A.H. Weeren s přezdívkou ThatGamesGuy již za svou krátkou historii naprogramoval několik titulů, mezi něž patří například Surfing, Ketting či série Bloxbub. Než si ale řekneme o co jde, podívejme se na vizuální stránku.
3D Grafika našeho utajovaného díla je velice povedená, doprovázená několika málo primitivními zvukovými efekty. Vše bylo vytvořeno v populárním programu Game Maker.
A očekávaný obsah? Nic převratného, podivné krabičky se snaží zneškodnit protivníky jednotky v malém bludišti. Přeji pěknou zábavu.