Stáhnout hru (3 MB)
Hodnocení5

You Have to Win the Game

Datum vydání: 4. 5. 2012
Autor: Pirate Hearts
Žánr: Plošinovka
Multiplayer: Ne
Hardwarové nároky: CPU 2 GHz, RAM 512 MB
Jazyk: angličtina

Info o hře

Co byste řekli tomu, kdybychom před vás postavili hru a jen prostě dodali, že tento titul musíte vyhrát? Jak byste se k tomu postavili? Přesně takto se totiž jmenuje nejnovější retro plošinovka z dílen nezávislých Pirate Hearts, jejichž srdíčko zaplesalo a nadělilo nám vskutku parádní plošinovku, která opravdu není tak jednoduchá, jak by se mohlo zdát. V You Have to Win the Game, jak zní celý název titulu, se dostáváme do nebezpečných zákoutí všerůzných jeskyní a podzemních chodeb, abychom je prozkoumali do posledního kamínku a sebrali i ten poslední pytel zlaťáků. Žánrově hra spadá totiž do takzvaných prozkoumávacích plošinovek, které jsme mohli hojně vídat na našich displejích v osmdesátých letech. Ale to už je vskutku dlouhá doba, nehledě na to, že dnešní generace hráčů už je poněkud mladšího data narození.
Do vínku tak dostanete na plošinovku vskutku nevídanou volnost a je jen na vaší šikovnosti, kam až se dostanete. Úrovní je vskutku dost a projít celý podzemní svět nějaký ten čas zabere, což určitě chválíme. Stejně jako dobře vymyšlené nástrahy, které vás však svojí nastavenou laťkou obtížnosti nejednou potrápí.
Grafická stránka je také vskutku netradiční, pozorujeme totiž 3D televizi, na níž běží samotná hra. Originální a vskutku hezký nápad, dobře patrné je to z přiložených screenshotů. You Have to Win the Game je parádní retro záležitostí, která potěší nejednoho milovníka zaprášených plošinovek. Více snad netřeba dodávat.